Lokale z wykończeniem w cenie - tym kusi Bouygues Immobilier

Francuski deweloper Bouygues Immobilier wprowadza do sprzedaży lokale z wykończeniem w cenie. Mieszkania dostępne będą w inwestycjach Osiedle Morelowa, Camelia, Epique, Villa Boheme i Icone. Limitowana oferta może stanowić atrakcyjną alternatywę dla osób, które nie skorzystają z dofinansowania w ramach MDM-u.

Autor: housemarket.pl 19 lipca 2017 11:14

Mimo że potencjalnych nabywców mieszkań nie ubywa, deweloperzy wciąż konkurują o klientów, traktując wykończenie w cenie jako ważną wartość dodaną oraz wyróżnik swojego portfolio lokali. W ciągu dwóch ostatnich lat już kilkanaście procent nabywców, którzy kupili mieszkanie od Bouygues Immobilier Polska, zdecydowało się dodatkowo skorzystać z Programu Atelier, umożliwiającego wykończenie pod klucz za dodatkową opłatą. Od teraz limitowana edycja lokali w kilku najnowszych inwestycjach francuskiego dewelopera będzie zawierać wykończenie w standardzie. Projekty mieszkaniowe objęte ofertą dostępne będą na warszawskiej Białołęce (Osiedle Morelowa), w dzielnicy Włochy (Camelia), na Bielanach (Epique) oraz Pradze Południe (Villa Boheme oraz Icone). Cena mieszkań rozpoczyna się od 5 799 zł/mkw.

Najnowsza oferta lokali z wykończeniem w cenie to nasz ukłon w stronę klientów, także tych, którzy z różnych względów nie skorzystają z oferty lokali dofinansowanych w ramach MDM-u.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Tworzymy dla nich korzystną alternatywę, która jest nie tylko atrakcyjna finansowo, ale też z powodów czysto pragmatycznych. Łączna wartość mieszkania wzrasta o wartość wykończenia. Termin odbioru, zawarty w umowie deweloperskiej, pozostaje bez zmian. Klient oszczędza czas i pieniądze – wyjaśnia Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Mieszkania na wynajem oraz lokale dla rodzin

Oferta mieszkań z wykończeniem pod klucz może być atrakcyjna dla wielu grup klientów. Są wśród nich nabywcy kupujący lokale pod wynajem, single dysponujący niewielką ilością wolnego czasu, czy rodziny z dziećmi, którym zależy na bezproblemowym i terminowym odbiorze mieszkania.

Od malowania po kuchnię na życzenie

W ten sposób, z perspektywy różnych grup nabywców, doświadczenie zakupu mieszkania poszerza się także o jego kompleksową aranżację, przy użyciu wysokiej jakości, nowoczesnych materiałów wykończeniowych. Wśród wielu zalet takiego rozwiązania można znaleźć m.in. brak dodatkowych formalności, związanych np. z zaciąganiem w banku dodatkowego kredytu na wykończenie lokalu. Ponadto przyszli nabywcy nie muszą troszczyć się o wybór i dostawy materiałów ani stałe kontrolowanie wykonawców, specjalizujących się w wykończeniu wnętrz. Mogą również liczyć na fachową pomoc i doradztwo Specjalistów ds. Obsługi Klienta. Usługa obejmuje: malowanie ścian i sufitów, układanie podłóg, glazury i terakoty, a także montaż drzwi i armatury. Opcjonalnie, za dodatkową opłatą, klienci mogą także zamówić zabudowę mebli kuchennych wraz z AGD. W centralnym biurze sprzedaży firmy do dyspozycji jest showroom (Atelier), gdzie zaprezentowane są dostępne materiały wykończeniowe. 

Inwestycje Bouygues Immobilier z wykończeniem w cenie to: Osiedle Morelowa, Camelia, Epique, Villa Boheme, Icone.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych