Lokum Deweloper ma pieniądze na nowy etap osiedla we Wrocławiu

Spółka zależna Lokum Deweloper zaciągnęła kredyt na finansowanie i refinansowanie jednego z etapów wrocławskiego osiedla Lokum Victoria.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 15:21

Olczyk Sp. z o.o. Lokum 5 Sp. k. zawarła umowę kredytu inwestorskiego z Powszechną Kasą Oszczędności Bankiem Polskim S.A., na mocy której Lokum 5 otrzymała do dyspozycji kredyt w wysokości 23,69 mln zł z przeznaczeniem na finansowanie i refinansowanie kosztów netto Lokum Victoria - etap II A, realizowanej na działce położonej we Wrocławiu przy ul. Tęczowej 85.

Lokum Victoria to osiedle, które doskonale uzupełnia zabudowę wrocławskiego Starego Miasta. Inwestycja znajduje się przy ul. Tęczowej w bliskim sąsiedztwie Rynku oraz znaczących instytucji kultury takich jak Zabytkowy Dworzec Świebodzki ze sceną Teatru Polskiego, Narodowe Forum Muzyki, Dzielnica Czterech Świątyń, Muzeum Miejskie czy Opera Wrocławska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

135 mieszkań tego etapu osiedla deweloper wprowadził do sprzedaży w lipcu br. Docelowo na osiedlu powstanie ponad jeden tysiąc mieszkań o podwyższonym standardzie 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych