LS Tech-Homes czeka na nowy kontrakt

Spółka LS Tech-Homes spodziewa się, że do końca pierwszego kwartału 2017 r. podpisze przynajmniej jedną nową umowę na wykonanie budynków mieszkalnych w technologii modułowej.

Autor: HouseMarket.pl 28 grudnia 2016 11:36

- Oferowana przez nas technologia jest bardzo innowacyjna oraz konkurencyjna wobec dostępnych na rynku, dzięki czemu widzimy duże zainteresowanie nią, zwłaszcza na rynkach Europy Zachodniej. Pozwala nam to z dużym optymizmem spoglądać w przyszłość – komentuje Leszek Surowiec, prezes zarządu LS Tech-Homes.

Imponujący portfel

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dzięki podpisanym umowom wartość portfela zamówień spółki na lata 2017-2018 wzrosła do 124 mln zł. Ich realizacja przybliży firmę do wypełnienia jej głównego celu na najbliższe lata, jakim jest zapewnienie pełnego wykorzystania mocy produkcyjnych we wszystkich czterech posiadanych zakładach produkcyjnych w Koniecwałdzie, Czechowicach-Dziedzicach oraz w Studzienicach.

LS Tech-Homes koncentruje się aktualnie na budownictwie modułowym, które ma stanowić podstawę dalszego dynamicznego wzrostu spółki. Firma przewiduje, że do końca pierwszego kwartału 2017 r. podpisze przynajmniej jedną nową umowę na wykonanie budynków mieszkalnych w technologii modułowej.

- Wartość portfela zamówień spółki wygląda coraz lepiej, a naszym głównym celem pozostaje dążenie do jego dalszego wzrostu. Bardzo mocno pracujemy nad pozyskaniem kolejnych kontraktów i liczymy, że w pierwszym kwartale 2017 r. uda nam się zdobyć co najmniej jedno duże zamówienie. Chcemy osiągnąć taką wartość backlog’u zamówień, która pozwoli nam na pełne wykorzystanie posiadanych mocy produkcyjnych w naszych zakładach. Na początku 2017 r. zamierzamy przedstawić rynkowi nową strategię rozwoju spółki” – dodaje prezes Surowiec.

Emisja akcji

Spółka przeprowadzi emisję akcji serii K z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Dzień prawa poboru został wyznaczony na 31 grudnia 2016 r., a akcjonariuszom będzie przysługiwać jedno prawo poboru na każdą posiadaną akcję, które uprawnia do objęcia jednej akcji serii K po cenie emisyjnej wynoszącej 0,50 zł za sztukę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych