Marvipol. Rośnie sprzedaż mieszkań

Giełdowa grupa Marvipol w styczniu br. zawarła 70 umów sprzedaży mieszkań i lokali usługowych, o 84 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 10:14

Wartość zawartych w styczniu umów sprzedaży mieszkań wyniosła 24,6 mln zł, o 76 proc. więcej niż rok wcześniej. Na koniec stycznia w ofercie Marvipol było 643 mieszkania i lokale użytkowe, a obecnie posiadany bank pozwalał na wprowadzenie do sprzedaży około 1630 lokali.

Wypracowany rezultat jest drugim, w ponad 20 letniej historii grupy, najlepszym styczniowym wynikiem sprzedaży. Motorem sprzedaży segmentu mieszkaniowego grupy Marvipol pozostaje Central Park Ursynów, od trzech lat plasujący się w gronie najlepiej sprzedających się projektów mieszkaniowych Warszawy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Jesteśmy zadowoleni z osiągniętych w styczniu wyników, są one wyższe od wewnętrznych planów sprzedażowych na ten miesiąc. Wzrost sprzedaży mieszkań, obok stabilnie wysokiej sprzedaży lokali z Central Park Ursynów, będą stymulować nowe projekty mieszkaniowe z wyższych segmentów rynku, pozwalające nam dotrzeć do nowych grup klientów – informuje Mariusz Książek, prezes Marvipolu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych