Marvipol zainwestuje w Soho Development?

Marvipol grupa analizuje rynek pod kątem okazji inwestycyjnych, pozwalających na znaczący wzrost skali działalności w segmencie deweloperskim. Grupa uzyskała, obowiązującą do 30 kwietnia tego roku, wyłączność na negocjacje w sprawie nabycia pakietu akcji Soho Development.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2017 10:16

Giełdowa spółka dopuszcza zarówno zakup kolejnych działek pod inwestycje, inwestycje w spółki posiadające portfolio nieruchomości jak i inwestycje w firmy deweloperskie. W ramach tego procesu 29 marca br. spółka z grupy Marvipol uzyskała obowiązującą do 30 kwietnia br. wyłączność na negocjacje w sprawie nabycia pakietu akcji Soho Development.

– Strategia rozwoju segmentu deweloperskiego grupy Marviopol zakłada koncentrację na projektach o ponadnormatywnej rentowności zaangażowanego kapitału. Dążąc do realizacji celów strategicznych analizujemy również zasadność inwestycji w spółki prowadzące działalność deweloperską, posiadające atrakcyjne portfolio projektów – komentuje Mariusz Książek, prezes Marvipol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl


Marvipol to jeden z czołowych warszawskich deweloperów. Ma na swoim koncie 23 zrealizowane inwestycje mieszkaniowe i komercyjne z blisko 360 tys. mkw. PUM/PUU. Obecnie grupa Marvipol komercjalizuje pięć inwestycji mieszkaniowych oraz jest zaangażowana w budowę i komercjalizację siedmiu projektów magazynowo – logistycznych. Spółki wchodzące w skład grupy Marvipol są również generalnymi importerami lub wyłącznymi przedstawicielami na Polskę marek samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych