Matexi w dobrej formie. Tysiąc lokali sprzedanych, ale to nie koniec rynkowej ofensywy

Firma Matexi Polska podpisała umowę na sprzedaż tysięcznego mieszkania w Polsce. Jubileuszowy lokal w ofercie dewelopera o belgijskich korzeniach został sprzedany na początku października w inwestycji Kolska od Nowa.

Autor: HouseMarket.pl 02 listopada 2016 10:39

Matexi Polska od samego początku budowała swoją pozycję na rynku w oparciu o organiczny, przemyślany rozwój portfolio inwestycyjnego, jak i samej organizacji. Pierwszą ukończoną inwestycją spółki był niewielki, ale dobrze przyjęty przez klientów budynek Górce 142 na Bemowie, w dalszej kolejności powstały projekty na Ursynowie, Bielanach, w Śródmieściu i na Woli.

- Jestem przekonany, że kluczem do długofalowego sukcesu na rynku mieszkaniowym w Polsce jest zaufanie klientów, by na nie zapracować od samego początku postawiliśmy sobie ze cel obecność w ścisłej czołówce deweloperów pod względem jakości oferowanego produktu w Warszawie. Cieszę się, że nasi klienci deklarują takie samo zadowolenie z zakupionych lokali dziś, kiedy to sprzedajemy kilkaset mieszkań rocznie, jak i wtedy kiedy oddawaliśmy klucze do naszych pierwszych mieszkań na Bemowie - podkreślił Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska. - Pracujemy, tak samo jak na starcie, nad rozwojem kolejnych projektów. Jedyną różnicą jest to, że dziś to my wyznaczamy standardy w zakresie jakości oferty mieszkaniowej na stołecznym rynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aktualnie w ofercie Matexi znajdują się trzy inwestycje mieszkaniowe. Pierwszą jest Kolska od Nowa będąca bardzo nowoczesnym osiedlem o podwyższonym standardzie, gdzie niedawno do oferty trafiły mieszkania z trzeciego etapu inwestycji. Drugim projektem jest ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem wymagających klientów, nietuzinkowa inwestycja z segmentu premium Apartamenty Marymont, trzeci projekt to pozycjonowany w segmencie popularnym budynek Księżycowa 60, w którym na klientów czeka jeszcze ostatnich kilka mieszkań.

W planach dewelopera na najbliższą przyszłość, poza kontynuacją wieloetapowych przedsięwzięć na Kolskiej oraz Marymoncie, znajduje się uruchomienie projektów na posiadanych działkach m.in. przy ul. Żeromskiego na Bielanach oraz przy ul. Człuchowskiej na Bemowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych