Mieszkaniowe plany J.W. Construction

J.W. Construction Holding w minionym półroczu skupiła się na działaniach, które pozwolą na uruchomienie w niedługim czasie 15 nowych inwestycji, a tym samym umożliwią wprowadzenie do sprzedaży prawie 3600 lokali i ponad 46 tys. mkw. powierzchni aparthotelowo-komercyjnej.

Autor: HouseMarket.pl 01 września 2016 13:05

Poza wymienionymi wyżej inwestycjami J.W. Construction Holding stara się także o pozwolenia na budowę inwestycji w Warszawie przy ulicach: Berensona, Odkrytej i Aluzyjnej na łącznie ponad 440 lokali, a także w Katowicach na ok. 300 lokali i w Szczecinie na ok. 500 lokali.  Ich realizacja powinna rozpocząć się z końcem 2016 i w 2017 roku.

J.W. Construction ma w przygotowaniu także etap D inwestycji Bliska Wola na ponad 800 lokali mieszkalnych i prawie 18 tys. mkw. powierzchni aparthotelowo-komercyjnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

We wszystkich lokalach Bliskiej Woli zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony oraz sprzyjające lokatorskiej integracji wspólne tarasy. W przypadku mieszkań na parterze przewidziano przestronne ogródki. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, wózkownie oraz garaż podziemny. Bezpieczeństwo natomiast zapewnią takie rozwiązania, jak monitoring, videofony czy przeszklenia antywłamaniowe w oknach należących do najniżej położonych lokali.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych