Mocny początek roku w Robyg. Premierowe inwestycje i nowe etapy w topowych lokalizacjach

Dwie nowe inwestycje w Gdańsku - w Pieckach-Migowo i na Ujeścisku oraz kolejne etapy popularnych, trójmiejskich osiedli to propozycje na nowy rok od Robyg. Ponadto deweloper przygotował ofertę 2 nowych inwestycji. Na Ujeścisku powstanie osiedle Wiśniowa Aleja, a w Pieckach-Migowo, klienci będą mogli zakupić apartamenty w inwestycji Vista.

Autor: housemarket.pl 12 stycznia 2022 16:20

  • Z początkiem stycznia do oferty Robyg w Gdańsku trafiło ponad 500 nowych mieszkań.
  • Deweloper wprowadził także ostatnie etapy inwestycji Park Południe, Więcej oraz Zielony Widok.
  • W 2021 deweloper sprzedał w sumie ponad 4 tys. mieszkań.

- Robyg rozszerzył ofertę o dwie nowe inwestycje na Morenie i Ujeścisku oraz nowe etapy popularnych inwestycji. W sumie w ofercie mamy obecnie około 1 tys. nieruchomości - - mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku i Poznaniu.

Nie tylko wielkość oferty stanowi o udziale w lokalnym rynku. W 2021 deweloper sprzedał w sumie ponad 4 tys. mieszkań w czym znaczny udział miała sprzedaż na rynku trójmiejskim.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowości od Robyg

Vista - widok na aktywne życie

Nowa inwestycja Vista to rozwiązanie dla osób aktywnych oraz rodzin. Zlokalizowany na gdańskiej Morenie malowniczo położony budynek, to doskonałe połączenie kameralnej zabudowy i podwyższonego standardu z rozwiązaniami wspierającymi well-being i aktywność mieszkańców.

- W ramach noworocznych premier do oferty trafił położony na Morenie przy ulicy Myśliwskiej, kameralny apartamentowiec z 87 mieszkaniami. Znajdą się w nim 1-,2-,3-,4, a nawet 5-pokojowe apartamenty o metrażach od 27 do 109 mkw. Nazwa budynku, czyli Vista nawiązuje do jednej z największych zalet tej inwestycji, czyli imponującego widoku na zalesione, morenowe wzgórza i panoramę miasta. Ten atut w połączeniu z podwyższonym standardem budynku i świetną lokalizacją gwarantują przyszłym mieszkańcom zadowolenie - mówi Anna Wojciechowska.

Apartamenty będą wyróżniać się ponadstandardową wysokością około 270 cm oraz dużymi, panoramicznymi oknami a także systemem Smart House Gold by Keemple. Znajdujące się na samym szczycie apartamenty posiadać będą przestronne tarasy o powierzchni nawet do 56 mkw., a mieszkania na parterze zagospodarowane ogródki o powierzchni do 46 mkw. W budynku znajdować się będzie prywatna siłownia tylko dla mieszkańców i kids play a na terenie plac zabaw oraz zielone ogrody deszczowe.

Wiśniowa Aleja – osiedle kwitnącej wiśni

Osiedle Wiśniowa Aleja to kolejna styczniowa premiera od Robyg w Gdańsku. Inwestycję tworzy 6 niewysokich, 3-piętrowych, nowoczesnych budynków położonych na gdańskim Ujeścisku, przy ulicy Czereśniowej. W sumie na inwestycji powstanie około 200 mieszkań. To kameralne osiedle willi miejskich łączących w sobie dobry standard w atrakcyjnej cenie i lokalizacji.

- Inwestycja wyróżnia się niską architekturą przygotowaną z myślą o prywatności i komforcie mieszkańców oraz niecodziennie zaprojektowanymi terenami bogato obsadzonymi zielenią, w tym drzewkami owocowymi biegnącymi wzdłuż głównej alei osiedla, od których inwestycja wzięła swoją nazwę - mówi Anna Wojciechowska.

Jest to oferta dedykowana rodzinom z dziećmi oraz singlom, dla których ważna jest sprawna komunikacja z centrum miasta, aby wszystkie niezbędne punkty usługowe i sklepy znajdowały się w promieniu krótkiego spaceru. W pobliżu osiedla znajduje się m.in. nowo wybudowane Centrum Edukacyjne Jabłoniowa oraz nowa linia tramwajowa, W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni w przedziale od 27 mkw. do 85 mkw., w lokalach 1,2,3- lub 4-pokojowych, w tym mieszkania parterowe z rodzinnymi ogródkami do 70 mkw. W pierwszym etapie do sprzedaży trafi w sumie 128 mieszkań w 4 budynkach.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych