Murapol dodaje do oferty na 20-lecie. Jakie osiedla z nowymi etapami?

Deweloper rusza z akcją #2000MieszkańNa20Lecie, w ramach której rozpoczyna oferowanie ponad 2 000 lokali zaprojektowanych w 11 inwestycjach na terenie 9 miast. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze wewnątrz przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami oraz technologię HMS umożliwiającą korzystanie z rozwiązań smart home.

Autor: Housemarket.pl 23 marca 2021 12:53

Największy wybór w nowej ofercie Grupy Murapol mają mieszkańcy Krakowa i Wieliczki, w których deweloper udostępnił ponad 500 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych. Mieszkania są dostępne w ramach kolejnych etapów realizowanych już inwestycji – Murapol Nowy Złocień w Krakowie (340 lokali) i Królewskie Tarasy w podkrakowskiej Wieliczce (168 lokali).

Projekt #2000MieszkanNa20Lecie" w znacznym stopniu przyczynił się także do poszerzenia oferty w Poznaniu, gdzie w ramach inwestycji Murapol Nowe Miasto przybędzie 296 mieszkań w kolejnych dwóch budynkach, a pula lokali oferowanych w inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec powiększy się o 140 pozycji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Większy wybór deweloper stawia też przed klientami z pięciu innych miast obecnych na jego aktualnej mapie inwestycji. W Warszawie udostępnia kolejne lokale w projekcie Murapol Dzieci Warszawy, w Łodzi poszerza ofertę w ramach Murapol Nowej Przędzalni, w Toruniu dokłada 112 zupełnie nowych mieszkań w inwestycji Murapol Osiedle Smart, a w woj. śląskim zwiększa sprzedażową pulę zarówno w Sosnowcu (Murapol Apartamenty na Wzgórzu – 121 dodatkowych mieszkań), jak i w Gliwicach (Murapol Osiedle Parkowe – 189 mieszkań). Ze swoją ofertą Grupa Murapol powraca ponadto do Gdańska, w którym wprowadza do przedsprzedaży zupełnie nową inwestycję – Murapol Osiedle Zdrovo, planowaną w zielonym zakątku dzielnicy Łostowice. Tamtejsi nabywcy mają do wyboru blisko 300 różnorodnych mieszkań.

- Przez 20 lat naszej dotychczasowej działalności sprzedaliśmy w całej Polsce ponad 20 tys. mieszkań. Kolejnych 20 tys. chcemy do tej puli dołożyć w ciągu najbliższych 4-5 lat, dlatego też intensyfikujemy nasze działania związane z projektowaniem nowych budynków i uzyskiwaniem dla nich pozwoleń na budowę. Efektem prac naszego zespołu inżynierów jest wprowadzenie na lokalne rynki aż 2 tys. lokali, tak potrzebnych w dobie niesłabnącego popytu notowanego w niemal wszystkich dużych miastach – podkreśla Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – W nowej ofercie klienci znajdą mieszkania zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami – w rozwijających się dzielnicach, z funkcjonalnymi układami, balkonami lub tarasami, czerpiące z najnowszych zdobyczy techniki i przyjazne dla środowiska – zapowiada.

Każde spośród wprowadzonych do przedsprzedaży mieszkań będzie wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący wnętrza przed zanieczyszczeniami powietrza, a także technologię HMS, umożliwiającą instalację smart home. Rozwiązanie pozwala zdalnie sterować mediami, co zapewnia stałe bezpieczeństwo i oszczędności.

Do końca marca pula lokali zaoferowanych w ramach projektu #2000MieszkanNa2Lecie" jest dostępna jedynie u doradców klienta dewelopera, z którymi kontakt można zamówić wypełniając formularz na stronie internetowej murapol.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych