Murapol kupi działki w Toruniu

Grupa Murapol wygrała przetarg na zakup dwóch działek o łącznej powierzchni przekraczającej 4 ha zlokalizowanych przy ul. H. Strobanda w Toruniu.

Autor: HouseMarket.pl 09 listopada 2016 12:49

Warunkowa umowa zakupu gruntów, która zostanie podpisana do 8 grudnia br., będzie opiewać na kwotę blisko 15 mln zł. Na nabytych działkach Murapol zrealizuje projekt deweloperski, w ramach którego zaoferuje 489 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 20,2 tys. mkw.

Ostateczna umowa przenosząca własność działek zostanie podpisana, pod warunkiem, że Skarb Państwa nie skorzysta z prawa pierwokupu, do 31 grudnia 2016 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Grupa Murapol w Toruniu działa od niedawna, jednak nasza strategia rozwoju zakłada zintensyfikowanie tej obecności. Nabywane działki przy ul. H. Strobanda wpisują się w nasz model biznesowy i pozwolą nam umocnić pozycję na tym rynku. – mówi Michał Sapota, prezes Zarządu Murapol.

Obecnie Grupa Murapol w Toruniu realizuje projekt deweloperski przy ul. Grudziądzkiej, w ramach którego w dwóch budynkach oferuje klientom 182 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej ok. 8 tys. mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych