Murapol kupuje grunt pod inwestycję w Poznaniu

Grupa Murapol podpisała przedwstępną umowę sprzedaży nieruchomości o powierzchni blisko 0,8 ha zlokalizowanej przy ul. Karpia w Poznaniu.

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 09:30

Inwestycja opiewa na kwotę blisko 4,6 mln zł netto i związana jest z realizacją projektu deweloperskiego, w ramach którego powstanie 189 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 9,9 tys. mkw.

Umowa przyrzeczona sprzedaży nieruchomości zostanie zawarta do 31 marca 2017 roku o ile zostaną spełnione warunki prawne opisane w umowie przedwstępnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Poznań, będąc jednym z największych miast w Polsce, stanowi ważny punkt w naszej strategii rozwoju, na stałe wpisany w mapę inwestycji grupy Murapol. Dotychczas na poznańskim rynku zrealizowaliśmy trzy etapy projektu Murapol Nowe Winogrady przy ul. Hawelańskiej, oferując w każdym z nich blisko 250 lokali mieszkalnych – mówi Michał Sapota prezes zarządu Murapol. – Nasz plan wzrostu zakłada zintensyfikowanie obecności w tym regionie Polski, a projekt przy ul. Karpia przybliża nas do tego celu. – dodaje Michał Sapota.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych