Murapol organizuje Inwestycyjny Dzień Otwarty

Paczka 202 mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w 15 miastach. Murapol organizuje Inwestycyjny Dzień Otwarty.

Autor: housemarket.pl 09 maja 2022 14:56

  • Murapol w najnowszej kampanii promocyjnej „202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne”, stawia przed klientami pulę lokali z pakietami bonusów.
  • Oprócz rabatu w cenie mieszkania objętego promocją można zyskać smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.
  • Ofertą, która trwa do 15 maja br., objętych zostało 15 miast w całej Polsce.

To nowa pula i nowa szansa na zakup mieszkania. Lokale z pakietami bonusów dostępne są w inwestycjach z aktualnej oferty dewelopera w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu.

- W obecnej akcji promocyjnej postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby klientów inwestycyjnych, którzy w dobie galopującej inflacji szukają inwestycji, które pozwolą im uchronić posiadane oszczędności przed utratą wartości w czasie. W naszej ocenie nieruchomości to wciąż jedna z najatrakcyjniejszych form lokowania kapitału. Dodając do mieszkań pakiety bonusów zwiększamy tę atrakcyjność, tworząc nie tylko okazję do inwestowania, ale również oszczędzania. Pakiety bonusów, które przygotowaliśmy na tę okazję sięgają prawie 100 tys. złotych. Dodatkowo, 14 maja wszystkich zainteresowanych lokowaniem oszczędności w nieruchomości, zapraszamy do naszych biur sprzedaży na Inwestycyjny Dzień Otwarty. To doskonała okazja, by porozmawiać o nieruchomościach z naszymi doradcami, którzy będą do dyspozycji klientów od godz. 9.00 do 14.00 - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: MURAPOL NA GRUNTOWYCH ZAKUPACH 

Wybierając lokal w promocji, poza rabatem w cenie, można zyskać m.in. system smart home. Technologia pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę. To również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30% w skali roku.
W oferowanym pakiecie bonusów znajdują się także: prawo do wyłącznego korzystania nawet z dwóch miejsc postojowych zewnętrznego lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

W trosce o zdrowie i komfort mieszkańców Grupa Murapol w każdym oferowanym lokalu wdraża również pakiet antysmogowy. Zaawansowany układ filtrów ze specjalną membraną z nanowłókien zatrzymuje najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki. Dzięki temu mieszkanie ma zapewnioną ochronę przed smogiem, kurzem, alergenami, a nawet owadami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych