Murapol organizuje Ogólnopolski Dzień Otwarty

Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 lipca w biurach sprzedaży dewelopera w 14 miastach w Polsce.

Autor: housemarket.pl 28 czerwca 2021 14:57

Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne promocje. Spółka oferuje pulę 30 lokali mieszkalnych z bonusami w każdym mieście, w których prowadzi działalność. Pakiet bonusów przypisanych do każdego lokalu z listy promocyjnej może sięgać nawet 64 tys. zł. Aby skorzystać z oferty należy odwiedzić biuro sprzedaży podczas Dnia Otwartego, już w najbliższą sobotę i zarezerwować mieszkanie. Wcześniej można poznać listę lokali w promocji w swoim mieście postępując zgodnie z instrukcją na stronie internetowej dewelopera.

- Codziennie w licznych spotkaniach w naszych biurach sprzedaży aktywnie wspieramy osoby rozważające nabycie mieszkania do podejmowania decyzji zakupowych. Jednym z cyklicznych wydarzeń, na które czekają nasi klienci są Ogólnopolskie Dni Otwarte. W najbliższej, lipcowej edycji oferujemy pakiet bonusów do wybranej puli lokali mieszkalnych w każdym mieście. To oferta atrakcyjna zarówno dla klientów kupujących mieszkania na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol. – 3 lipca nasi doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 10.00 do 17.00 w naszych biurach sprzedaży zlokalizowanych w 14 miastach. Wszystkim zainteresowanym polecamy wcześniej zapoznać się z promocyjną listą mieszkań i przyjść na spotkanie z już wybranym mieszkaniem – dodaje Łukasz Tekieli.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na pakiet promocyjny z okazji Dnia Otwartego Grupy Murapol składają się: rabat, a także smart home, zewnętrzne miejsce postojowe i dostępne wyłącznie dla Klientów GK Murapol ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania.

Spotkanie z Andrzejem Bargielem we Wrocławiu

W najbliższą sobotę, odwiedzający wrocławskie biuro sprzedaży będą również mieli okazję spotkania z Ambasadorem dewelopera – Andrzejem Bargielem. To najsłynniejszy polski ski-alpinista, który jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z K2. Na spotkaniu Sportowiec opowie o swojej ostatniej wyprawie, podczas której zdobył i zjechał na nartach z dwóch sześciotysięczników dziewiczego szczytu Yawash Sar II oraz Laila Peak. Spotkanie zaplanowane w godzinach od 11:00 do 15:00, w biurze sprzedaży przy ul. Buforowej 73. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych