Murapol powiększa ofertę w 6 miastach

Grupa Murapol rozpoczyna sprzedaż 842 mieszkań w kolejnych etapach inwestycji realizowanych w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Toruniu i Siewierzu oraz w nowym projekcie inwestycyjnym we Wrocławiu. Po wprowadzeniu do sprzedaży 842 mieszkań, obecna oferta grupy Murapol obejmuje ponad 3 400 lokali w 21 inwestycji w 15 miastach.

Autor: housemarket.pl 24 marca 2022 10:26

  • Murapol powiększa ofertę w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Toruniu, Siewierzu i Wrocławiu. 
  • Wszystkie wprowadzone do przedpremierowej oferty mieszkania w standardzie będą wyposażone w pakiet antysmogowy, a zamontowany w budynkach Home Management System umożliwi ich właścicielom korzystanie z rozwiązań smart home.
  • Wprowadzone do sprzedaży mieszkania to przedpremierowa oferta Grupy Murapol.

- W ostatnim czasie zauważamy zwiększoną aktywność w grupie klientów gotówkowych, nabywających mieszkania w celach inwestycyjnych. To nie dziwi patrząc na sytuację makroekonomiczną. Wiemy, że osoby chcące lokować swój kapitał w nieruchomości, jak i te nabywające mieszkania na własne potrzeby szukają ich w różnych miastach, dlatego wprowadzamy do sprzedaży pulę lokali w inwestycjach rozproszonych po całej Polsce. Mamy zarówno Trójmiasto, gdzie od lat intensywnie działamy, a nasza marka jest dobrze znana i doceniana, jak i Kraków, będący jednym z naszych głównych rynków działalności. We Wrocławiu umacniamy swoją pozycję kolejną, nową inwestycją zaprojektowaną w znanym nam dobrze Jagodnie. Poznań ma znaczący udział w naszej obecnej ofercie. W Toruniu wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap tamtejszej inwestycji, a w Siewierzu kontynuujemy współtworzenie pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol.

Murapol Jagodno Park to nowa inwestycja na mapie wrocławskich propozycji mieszkaniowych grupy Murapol. Deweloper rozpoczyna oferowanie 66 mieszkań zaprojektowanych w pierwszym 6-kondygnacyjnym budynku tego projektu. Szeroka oferta zróżnicowanych układów i metraży, od 2- po 4-pokojowe, do każdego będzie przynależał balkon lub ogródek z tarasem. Do dyspozycji mieszkańców zostanie postawionych 68 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej oraz 13 wokół budynku. Docelowo przy ul. S. Drabika powstanie 5 budynków z 277 lokalami mieszkaniowymi. Na terenie inwestycji zostanie wdrożony pakiet eco obejmujący m.in. stacje ładowania samochodów elektrycznych, a dla fanów jednośladów - stojaki rowerowe. Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive, pracownia projektowa należąca do Grupy Murapol. Rozpoczęcie prac budowlanych wprowadzonego do sprzedaży budynku nr zaplanowano na drugi kwartał br., zaś zakończenie w drugim kwartale 2024.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: MURAPOL NA GRUNTOWYCH ZAKUPACH 

O 249 mieszkań została rozbudowana oferta Murapol Zielonego Żurawińca, wieloetapowej inwestycji, którą grupa Murapol realizuje przy ul. Sielawy w Poznaniu. W kolejnych dwóch wprowadzonych do sprzedaży budynkach deweloper zaoferował klientom kawalerki, lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, każdy z powierzchnią dodatkową tj. ogródkiem z tarasem na parterze lub balkonem na wyższych kondygnacjach. Docelowo Murapol Zielony Żurawiniec będzie obejmował 7 budynków z ponad 600 lokalami mieszkalnymi.

Oferta Murapol Parków Krakowa, inwestycji realizowanej przy ul. A. Vetulaniego w Krakowie, została powiększona o 157 kolejnych lokali mieszkalnych, kawalerek, mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, każdy z powierzchnią dodatkową. W dotychczas zrealizowanych czterech budynkach zamieszkało blisko 2,2 tys. lokatorów.

6 budynków ze 160 lokalami mieszkalnymi trafiło do przedpremierowej oferty w Siewierzu. W tej pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy Grupa Murapol realizuje projekt Murapol Siewierz Jeziorna. Deweloper posiada w ofercie także ostatnie gotowe do odbioru mieszkania z poprzedniego etapu.

Murapol Osiedle Zdrovo to gdański projekt Grupy Murapol realizowany w dzielnicy Łostowice, przy ul. Niepołomickiej. Deweloper wprowadza do oferty ostatnie dwa budynki tego projektu, w których do dyspozycji klientów stawia 110 mieszkań. Zróżnicowane układy i metraże to nie jedyne atuty tej oferty. Atrakcyjność inwestycji podkreślają również zaprojektowane liczne ogrody deszczowe, które będą sprzyjać rekreacji mieszkańców osiedla oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych dla fanów eco mobilności.

O 100 mieszkań zostaje powiększona oferta toruńskiej inwestycji Murapol Osiedle Smart. To kolejne dwa budynki osiedla z innowacyjną technologią Home Management System. Do dyspozycji klientów zostały postawione kawalerki, lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, każdy z balkonem lub ogródkiem z tarasem.

Wprowadzone do sprzedaży mieszkania to przedpremierowa oferta Grupy Murapol.

Ponadto, 26 marca Grupa Murapol zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty we wszystkich swoich biurach sprzedaży. Podczas spotkań z doradcami, klienci będą mogli uzyskać dodatkowe informacje zarówno o przedpremierowej ofercie 842 mieszkań, jak i trwającej promocji Mieszkaniowe HITY Cenowe, w ramach której deweloper oferuje pulę 440 mieszkań z pakietami bonusów w 15 miastach. Wybierając lokal z puli promocyjnej można oszczędzić nawet 102 tys. zł. Promocja jest dostępna do końca marca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych