Murapol z 6 bonusami dla kupujących

Ochrona na wypadek utraty dochodu albo pobytu w szpitalu, rok bez rat czy parking w cenie – to trzy spośród sześciu bonusów jakie Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów kupujących mieszkanie z jej oferty. Szeroki wachlarz korzyści to odpowiedź dewelopera na zróżnicowane preferencje, ale i obawy klientów rozważających zakup mieszkania. Promocją objęta jest cała pula ponad 4 tys. mieszkań dostępnych w ofercie Grupy Murapol.

Autor: Housemarket.pl 23 kwietnia 2021 09:58

„Rok bez rat”, „Rabat na wykończenie”, „Pewny najemca”, „Parking w cenie”, „Ochrona parasolowa” oraz „Bezpieczna firma” to zestaw sześciu bonusów oferowanych przez Grupę Murapol. Z tej puli każdy nabywca mieszkania z oferty dewelopera wybiera jeden, najpełniej odpowiadający jego indywidualnym preferencjom.

- Każdy klient to inne potrzeby i motywy zakupu mieszkania. Dla jednych to ucieczka przed utratą wartości posiadanego kapitału w dobie zerowych stóp procentowych. Inni zaspokajają swoje potrzeby poczucia bezpieczeństwa dzięki posiadaniu własnego mieszkania. My te różnice dostrzegamy. Tak jak naszą ofertą produktową docieramy do szerokiej grupy klientów, tak promocją chcemy wesprzeć klientów stosownie do ich potrzeb, w spłacie rat kredytowych, wykończeniu mieszkania czy zapewnieniu zwrotu z inwestycji w lokal nabyty na wynajem. Dostrzegamy także klientów, którzy odkładają decyzję o zakupie w obawie przed utratą pracy lub upadłością prowadzonej firmy. To dla nich przygotowaliśmy dwa nowe bonusy, w których wspólnie z towarzystwem ubezpieczeniowym oferujemy ochronę na wypadek utraty stałego źródła dochodów albo pobytu w szpitalu. Liczymy, że „Ochrona parasolowa” i „Bezpieczna firma” pozwolą klientom, którzy myśleli o odłożeniu w czasie decyzji o zakupie własnego mieszkania, zrealizować ją bez zbędnej zwłoki – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rok bez rat

Pierwszy z bonusów to propozycja skierowana stricte do osób zamierzających skorzystać z finansowania bankowego przy zakupie mieszkania. Zakłada on wypłatę przez dewelopera premii pieniężnej pokrywającej raty kredytu nabywcy przez pierwszy rok jego spłacania. Maksymalna wysokość wsparcia uzależniona jest od ceny mieszkania, a jej łączna kwota może sięgnąć nawet 17,5 tys. zł brutto (zostanie pomniejszona o 10% podatku pobranego i odprowadzonego przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami) i może być spożytkowana na dowolny, wybrany przez klienta cel. Bonus uruchamiany jest tuż po spłacie pierwszej raty kredytu hipotecznego.

Rabat na wykończenie

Rabat oferowany w postaci premii na wykończenie lub wyposażenie mieszkania pozwala klientowi obniżyć koszty aranżacji wnętrz lub wykonania jej w wyższym standardzie. Bonus, którego wysokość stanowi równowartość 5 proc. ceny mieszkania, zostanie pomniejszony o 10 proc. podatku pobranego i odprowadzonego przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Deweloper przyznaje go po dokonaniu odbioru lokalu przez klienta.

Pewny najemca

Trzecia z propozycji skierowana jest do klientów inwestycyjnych, chcących zapewnić sobie pewny przychód z wynajmu mieszkania po jego wykończeniu i odpowiednim wyposażeniu. Bonus to zobowiązanie dewelopera, że w przypadku gdy – mimo aktywnego oferowania lokalu na wynajem – właściciel nie znajdzie najemcy przez co najmniej trzy pierwsze miesiące od jego wykończenia, otrzyma wsparcie w postaci kwoty zabezpieczającej. Będzie ona wypłacana nawet przez 9 miesięcy i łącznie może wynieść nawet 5% brutto wartości mieszkania. W tym czasie deweloper dodatkowo wesprze klienta w poszukiwaniu najemcy.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych