Murapol z 6 bonusami dla kupujących

Parking w cenie

Klient otrzyma prawo wyłącznego korzystania ze wskazanego, niezarezerwowanego wcześniej miejsca postojowego na terenie inwestycji.

Ochrona parasolowa

Te dwa bonusy stanowią nowość w ofercie dewelopera i są skierowane do klientów obawiających się pogorszenia swojej sytuacji finansowej w najbliższym czasie. Panaceum na te obawy stanowi ubezpieczenie na wypadek utraty stałego źródła dochodów alba pobytu w szpitalu. Pierwszy z bonusów skierowany jest do osób fizycznych, beneficjentami drugiego są przedsiębiorcy. Okres takiego ubezpieczenia trwa maksymalnie 12 miesięcy. Składki z tytułu ubezpieczenia pokrywa Murapol SA, zaś podmiotem ponoszącym odpowiedzialność z tytułu ochrony ubezpieczeniowej udzielanej w ramach tego ubezpieczenia jest wyłącznie towarzystwo ubezpieczeniowe. Szczegółowe informacje znajdują się w Warunkach Ubezpieczenia dla klientów Spółek z Grupy Kapitałowej Murapol.
Aby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronach dedykowanych kampanii, a następnie wybrać mieszkanie z oferty dewelopera oraz dopasowany do indywidualnych potrzeb bonus. Wcześniej warto umówić się na wideo-rozmowę z doradcą klienta, który pomoże w doborze lokalu i odpowie na wszystkie pytania dotyczące samego mieszkania, jak i poszczególnych bonusów.

6+ Mega bonusy na nowe mieszkania to druga edycja, po styczniowej, kampanii bonusowej, w której Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów pulę bonusów do wyboru.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych