Murapol z kolejną ofertą promocyjną. Ponad 250 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą

Grupa Murapol rusza z kolejną kampanią. Tym razem specjalna oferta objęła pulę 258 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą w 9 miastach w całej Polsce. Ile można zaoszczędzić kupując lokal w obecnej promocji?

Autor: housemarket.pl 27 maja 2022 17:29

  • Murapol ruszyła z akcją promocyjną "258 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą”.
  • Nieruchomości objęte akcją specjalną dostępne są w 9 miastach: Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie oraz Wrocławiu.
  • Oprócz rabatu w cenie lokalu, grupa Murapol dodaje też m.in. system smart home w wersji premium.

Warto podkreślić, że pula mieszkań w promocji została wytypowana przez dewelopera w oparciu o aktualne tendencje rynkowe w obszarze kredytów hipotecznych, jako lokale potencjalnie kwalifikujące się do objęcia finansowaniem ze stałym oprocentowaniem. Co ważne, grupa Murapol nie uczestniczy w obrocie kredytami mieszkaniowymi, dlatego ocena możliwości jego udzielenia należy do wybranego przez klienta banku.

Co można zyskać decydując się na kupno mieszkania w nowej akcji promocyjnej?

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oprócz rabatu w cenie lokalu, grupa Murapol dodaje też m.in. system smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Dzięki technologii smart home mieszkańcy będą mogli korzystać na co dzień z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Użytkownicy mogą zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie, sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem w mieszkaniu.

W standardzie każdego mieszkania grupa Murapol oferuje też filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń.

Kurz, pyłki, pleśń czy roztocza nie mogą przeniknąć przez materiał o gęstym splocie włókien, co gwarantuje poczucie komfortu niezależnie od pory roku i jakości powietrza na zewnątrz.

- Zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji panującej w kraju i na świecie. W obliczu ostatnich wydarzeń, szalejącej inflacji i wciąż zmieniających się warunków kredytowania na rynku nieruchomości, dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom możliwość zakupu ich wymarzonego lokum. To właśnie dlatego ruszyła nasza kolejna akcja promocyjna „258 mieszkań z szansą na kredyt ze stałą ratą”. Oczywiście decyzja o przyznaniu finansowania ze stałym oprocentowaniem nie należy do nas, ale mamy nadzieję, że naszymi działaniami przyczynimy się do decyzji o nabyciu nieruchomości przez klientów - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w grupie Murapol.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych