Nie tylko Yacht Park. PHN szykuje nowe osiedla

Polski Holding Nieruchomości zapowiada intensywny program inwestycyjny. W planach nie zabraknie nowych osiedli mieszkaniowych.

Autor: HouseMarket.pl 16 marca 2017 09:32

Gdynia i Warszawa - to dwa miasta, które w tym roku dołączą do mapy inwestycji Polskiego Holdingu Nieruchomościowego. Przy al. Prymasa Tysiąclecia 83 w Warszawie, PHN zapowiada start projektu Vis á Vis Wola. Pierwszy etap osiedla zakłada wybudowanie 213 lokali mieszkalnych o łącznej PUM ok. 12 tys. mkw.

"Ruszamy również z unikatowym na skalę Polski i Europy projektem Yacht Park, położonym na terenie Molo Rybackiego w Gdyni. Z racji położenia inwestycji na nabrzeżu, musieliśmy uzyskać dwa pozwolenia na budowę: jedno z Urzędu Miasta Gdyni, a drugie z Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Obydwa prawomocne dokumenty otrzymaliśmy pod koniec 2016 roku" - informuje firma w raporcie. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łącznie w ramach I etapu kompleksu powstanie 12 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Wśród inwestycji realizowanych na terenie Molo Rybackiego znajdzie się m.in. budowa mariny dla 120 jednostek.

"Prowadzimy również intensywne prace związane z realizacją projektu hotelowego przy al. Wilanowskiej 372 w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów. Koncept hotelowy o powierzchni ok. 13 tys. mkw. będzie składał się z ok. 300 pokoi i będzie połączeniem dwóch marek światowego operatora Marriott International: Moxy (ok. 200 pokoi) oraz Residence Inn (ok. 100 pokoi)" - informuje PHN. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych