Nikodem Iskra: Grupa Murapol powiększa ofertę mieszkań do 3,5 tys. w całej Polsce

Murapol wprowadza do oferty ponad 1 000 lokali zaprojektowanych w 5 inwestycjach. Nowe mieszkania powstaną na terenie Bydgoszczy, Krakowa, Torunia, Gdańska i Wrocławia.

Autor: Housemarket.pl 19 października 2021 10:09

W dwóch ostatnich Grupa Murapol wprowadza na rynek zupełnie nowe inwestycje. Z kolei w pozostałych trzech, w ofercie znalazły się dalsze etapy realizowanych przedsięwzięć.

W ramach „oferty 1000”, najwięcej nowych mieszkań Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów z Wrocławiu - ponad 300 mieszkań. Drugim z nowych projektów w portfolio firmy jest Murapol Osiedle Novelo z 200 mieszkaniami apartamentami inwestycyjnymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pula ponad 1000 mieszkań wprowadzonych do sprzedaży obejmuje również lokale w kolejnych etapach realizowanych już inwestycji. W Krakowie, do dyspozycji klientów zostało postawionych ponad 150 mieszkań w dwóch kolejnych budynkach inwestycji Murapol Parki Krakowa, realizowanej przy ul. A. Vetulaniego. Kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe w standardzie wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy, a ich właściciele, dzięki zainstalowanemu w budynkach Home Management System, będą mogli korzystać z rozwiązań smart home. Do oferty dewelopera trafiły również trzy 4-kondygnacyjne budynki z blisko 200 mieszkaniami na Murapol Osiedlu Smart, powstającym na toruńskim Jarze. 170 nowych mieszkań w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach, deweloper stawia do dyspozycji klientów w Bydgoszczy, gdzie na Nowym Fordonie realizuje Murapol Osiedle Akademickie. W obydwu inwestycjach zostanie wdrożony pakiet eco.

- Rozbudowując ofertę o ponad 1000 mieszkań przekroczyliśmy próg 3000 lokali wprowadzonych do sprzedaży w bieżącym roku, a przed jego końcem chcemy powiększyć tę pulę o kolejne lokale. W czasie wysokiego popytu, uzupełnianie oferty przez deweloperów jest niezwykle istotne, szczególnie w największych miastach, gdzie niska oferta rynku pierwotnego jest szczególnie odczuwalna. – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – Nowe inwestycje i kolejne etapy realizowanych do tej pory przedsięwzięć, projektowane są przez naszą pracownię Murapol Architects Drive zgodnie z aktualnymi oczekiwaniami klientów. Wykorzystujemy nowe technologie i zielone, przyjazne dla środowiska rozwiązania, w ten sposób odpowiadając na eco trendy w budownictwie mieszkaniowym. Potwierdzeniem słuszności obranej strategii, u podstaw której leży optymalne odpowiadanie na potrzeby klientów, jest tempo komercjalizacji naszych inwestycji. – podsumowuje Nikodem Iskra.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych