Nowe budowy i przekazania mieszkań. WPBM Mój Dom podsumował półroczehousemarket.pl - 20 lipca 2020 13:04


Dwie budowy w toku, przekazanie jednej inwestycji do użytkowania i sprzedaż ostatnich mieszkań w trzecim etapie osiedla na Krzykach - tak podsumowuje minione pół roku wrocławski deweloper WPBM Mój Dom. Jak przez ostatnie półrocze zmieniał oblicze Wrocławia?

Nova Stoczniova

Najnowszy projekt dewelopera, Nova Stoczniova, wpisuje się w trendy mieszkania na obrzeżach miast - za to w bardziej kameralnych inwestycjach. To pięć trzykondygnacyjnych budynków, w których łącznie znajdzie się 96 mieszkań. Ich metraże sięgają od 39 mkw do 85 mkw. Na początku stycznia pierwszy z budynków osiągnął docelową wysokość. Aktualnie wszystkie osiągnęły punkt konstrukcyjny, a na części z nich kładziona jest dachówka.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja mieści się w cichej, spokojnej okolicy - przy ulicy Stoczniowej i Masztowej. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone - Park Pawłowicki, Las Zakrzowski czy Jezioro Pawłowickie, a nieco dalej - wały nad Widawą i Las Sołtysowicki.

Pixel House

W budowie jest również czwarty etap Pixel House przy ulicy Legnickiej. Ukończona została elewacja i stolarka okienna. Obecnie budynek jest już odsłonięty, a wewnątrz trwają prace wykończeniowe, m.in. malowanie garaży czy części wspólnych, montaż balustrad.

Pixel House to inwestycja dobrze skomunikowana z różnymi częściami miasta. Podzielona jest na cztery etapy. W pozostałych mieszkańcy odebrali już klucze. Budynek wyróżnia nowoczesna architektura i elewacja z nowoczesnej okładziny, zbliżonej w wyrazie do klinkieru. Zastosowano w nim od frontu podwójną szklaną taflę, która zapewnia mieszkańcom dobrą izolację akustyczną.

Osiedle nad Odrą

W minionym półroczu dużo zmieniło się w Osiedlu nad Odrą, położonym przy ul. Rychtalskiej i Słonimskiego. Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie. W kwietniu prowadzone były ostatnie prace – porządkowanie terenu, nasadzenia zieleni i montaż ogrodzeń osiedla. Obecnie pierwsi mieszkańcy odebrali już klucze do mieszkań.

Nadrzeczne tereny cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród poszukujących mieszkań. Nie brakuje tam miejsc do aktywnego spędzania czasu czy wypoczynku po pracy. Co istotne, oferują one także dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta. Mieszkania przy rzece to jeden z najsilniejszych trendów na rynku nieruchomości ostatnich lat.

Inwestycja liczy 212 mieszkań.

Słoneczny Zakątek

Inwestycja ta, położona na wrocławskich Krzykach, to miejsce zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi. Obecnie pozostało w sprzedaży już tylko 10 mieszkań – od 42 do 56 metrów kwadratowych. W trzecim etapie deweloper postanowił wprowadzić nietypowy system sprzedaży. Mieszkania weszły do oferty dopiero wówczas, gdy miały już pozwolenie na użytkowanie. Dzięki temu rozwiązaniu każdy zainteresowany mógł zobaczyć już wybudowane, gotowe mieszkanie – i po dokonaniu wszelkich formalności od razu wykończyć wnętrze i się wprowadzać.

Deweloper WPBM Mój Dom działa nieprzerwanie od 24 lat. To doświadczenie, które pozwoliło dobrze poznać wrocławski rynek oraz nabywców, a także wypracować stały poziom i standard inwestycji.