Nowe mieszkania przy Kusocińskiego

Gorzowska firma Budnex uzyskała prawomocne pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji przy ul.  Kusocińskiego. Dzięki temu nowo powstające osiedle wzbogaciło się o kolejne 50 mieszkań. W położonej w śródmieściu inwestycji docelowo powstaną cztery budynki wielorodzinne ze 175 lokalami. Pierwsi właściciele już odebrali klucze do swoich nowych mieszkań.

Autor: housemarket.pl 21 lipca 2017 10:59

Inwestycja przy ul. Kusocińskiego to wielorodzinny kompleks mieszkalny, zlokalizowany kilka minut drogi od Bramy Portowej i ścisłego centrum Szczecina. Mimo, że jest to pierwsza inwestycja firmy Budnex w Grodzie Gryfa, to realizowane osiedle cieszy się dużym powodzeniem.

– Kusocińskiego to przykład inwestycji, która łączy w sobie świetną lokalizacje i funkcjonalne układy mieszkań. Wszystko to razem powoduje, że w każdym z realizowanych budynków  pozostały nam już tylko pojedyncze wolne mieszkania. – mówi Wiesław Kulpiński z biura sprzedaży Budnex w Szczecinie – Kolejne dwa budynki zostaną oddane do użytku do końca tego roku. Znajdą się w nich 73 mieszkania. Ich budowa jest już bardzo zaawansowana i w dużej mierze sprowadza się do prac wykończeniowych wewnątrz budynków – dodaje. Po sąsiedzku, przy ul. Lewandowskiego deweloper realizuje jeszcze jedną inwestycję ze 119 mieszkaniami. Ten budynek zostanie oddany do użytku w drugiej połowie 2018 roku. Tu nadal dostępne są mieszkania o metrażach od 52 do 75 m.kw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kompleks przy Kusocińskiego gotowy jest już w połowie. Cała inwestycja składać się będzie z czterech budynków, w którym znajdą się mieszkania jedno dwu, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 75 mkw. Do lokali przynależą obszerne, sięgające nawet 13 mkw. balkony, a część parterowych mieszkań ma własne ogródki.

W podziemiach budynków inwestor zaprojektował jedno i dwustanowiskowe garaże oraz komórki lokatorskie. W ramach osiedla powstaną również miejsca parkingowe po obu stronach drogi wewnętrznej. Na terenie inwestycji powstanie również plac zabaw. Warto też dodać, że w sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, apteka i szkoła, a dzięki rozwiniętej komunikacji miejskiej łatwo stąd dostać się w każde miejsce Szczecina.

Szczecińskie osiedle to nie jedyna inwestycja gorzowskiego dewelopera w województwie zachodniopomorskim. Budnex prężnie działa również nad brzegiem Bałtyku. W Dziwnówku  deweloper realizuje kompleks wypoczynkowy Porta Mare Słoneczne Tarasy oraz Porta Mare Wellness & SPA. Ponadto niedawno firma rozpoczęła budowę swojego najnowszego nadmorskiego projektu Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. Prócz tego deweloper buduje jeszcze w Gorzowie, Zielonej Górze i Poznaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych