Nowe twarze w nadzorze Wikany

Joanna Grzelczak i Marcin Marczuk zostali powołani do rady nadzorczej Wikany.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 10:56

Joanna Grzelczak ukończyła studia licencjackie (kierunek: administracja publiczna) w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy oraz studia magisterskie (kierunek: administracja) na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest także absolwentką Wydziału Zarządzania i Informatyki (specjalność: "Obsługa i wykorzystanie funduszy unijnych wspierających polską przedsiębiorczość i samorządność") Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Nowa członkini rady nadzorczej pracowała, m.in. w Poczcie Polskiej, Urzędzie Miasta w Legnicy i w firmie M.W. Trade S.A.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Marcin Marczuk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2005 r. uzyskał uprawnienia radcy prawnego; jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Był, m.in. sędzią Sądu Polubownego przy KNF i  od 2007 roku jest partnerem zarządzającym w kancelarii prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Warszawie. Ponadto, zasiada lub zasiadał w radach nadzorczych, w tym jako przewodniczący i wiceprzewodniczący, kilkunastu spółek kapitałowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych