Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu Marvipolu

Michał Świderski, wieloletni praktyk, strateg działań marketingowych i sprzedażowych oraz doradca biznesowy został nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu w firmie Marvipol Development.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2016 16:46

Michał Świderski będzie kierował pracą dwóch zespołów, których wspólna strategia i cel prowadzą do sukcesu sprzedażowego firmy Marvipol na deweloperskim rynku stolicy.

Nowy dyrektor jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Bogate 15-letnie doświadczenie managerskie, marketingowe i sprzedażowe zdobył zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i u liderów rynków lokalnych, takich branż jak: motoryzacja, usługi, e-commerce, FMCG czy ostatnio nieruchomości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W jego portfolio znajduje się również firma Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o., którą w 2012 r. wprowadzał na rynek polski - pracując jako członek zarządu, manager ds. marketingu i sprzedaży oraz dyrektor marketingu i komunikacji.

Michał Świderski współpracuje również jako wykładowca z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadził także indywidualne doradztwo dla zarządów prezesów i managerów jako mentor, coach czy trener. Jego specjalizacją jest podnoszenie efektowności i funkcjonalności zespołów sprzedażowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych