Odświeżone logo i nowa strategia - Bouygues Immobilier Polska w nowej odsłonie

Nowe logo i motto, jubileusz działalności w Polsce oraz podejście akcentujące dobrostan mieszkańców. Francuski deweloper zdecydowanie stawia na tworzenie przestrzeni dobrych do życia, zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Przez 20 lat Bouygues Immobilier Polska zrealizował ponad 55 inwestycji
w trzech miastach.

Autor: housemarket.pl 13 grudnia 2021 16:22

  • "Tu zaczyna się życie” - to nowe motto Bouygues Immobilier, którego częścią jest polska spółka. Deweloper zapowiada, że chce jeszcze mocniej skupić się na zrównoważonym budownictwie oraz projektowaniu przestrzeni życiowych, które uwzględniają wszystkich użytkowników.
  • Nowe podejście akcentuje także odświeżone logo, w którym dominuje kolor zielony. To znak, że priorytetem jest tworzenie miejsc szanujących planetę, w których ludzie żyją w harmonii.
  • Bouygues Immobilier Polska działa od 2001 roku. Buduje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, a ostatnio ogłosił swój premierowy projekt w Trójmieście, w centrum Gdyni. Polska spółka jest częścią grupy Bouygues Immobilier, która w tym roku obchodzi swój 65. jubileusz.

Zmiany przechodzi cała grupa Bouygues Immobilier, której częścią jest polska spółka. To jeden z największych deweloperów w Europie, działający już od ponad 65 lat. Nowe motto Bouygues Immobilier brzmi: „Tu zaczyna się życie”. Co oznacza w praktyce?

- Nasza praca się zmienia. Naszym zadaniem jest projektowanie przestrzeni życiowych, które uwzględniają wszystkich użytkowników i w każdej skali – projektu, dzielnicy, miasta. Chcemy uważnie słuchać naszych klientów, by tworzyć użyteczne przestrzenie, w których dobrze się żyje. Oznacza to również budowanie w sposób bardziej zrównoważony, czyli realizację projektów niskoemisyjnych, z jeszcze większym udziałem przyrody i z zapewnieniem wszystkiego, co sprzyja dobrostanowi ludzi – wyjaśnia Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor zarządzający Bouygues Immobilier Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: BOUYGUES IMMOBILIER CELUJE W ROZWIĄZANIA EKOLOGICZNE

Deweloper już teraz wykorzystuje na swoich osiedlach rozwiązania proekologiczne oraz innowacyjne. Pozwalają one m.in. chronić i wspierać bioróżnorodność, efektywnie wykorzystywać odnawialne źródła energii czy wodę opadową. Stałym elementem projektów firmy jest również atrakcyjna i rozwinięta infrastruktura dla sportu i rekreacji.

Celem rebrandingu marki jest podkreślenie, że Bouygues Immobilier jest uczestnikiem koniecznej i głębokiej zmiany w sposobie w tworzenia przestrzeni. Nowe podejście akcentuje tworzenie miejsc, które szanują planetę i w których ludzie żyją w harmonii. Taką filozofię dewelopera odzwierciedla jeszcze bardziej otwarta komunikacja z klientami, jak również takie elementy rebrandingu, jak zmiana kolorystyki logotypu, w którym teraz dominują odcienie zieleni.

- Zgodnie z naszą filozofią, osiedla projektujemy tak, by mieszkańcom żyło się wygodnie i przyjemnie. Składają się na to zarówno funkcjonalne wnętrza, jak i otoczenie sprzyjające dobremu samopoczuciu, aktywności fizycznej, relacjom sąsiedzkim, pozytywnym emocjom. Dążymy do zapewnienia lepszej jakości życia naszym klientom – mówi Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych