Odświeżone logo i nowa strategia - Bouygues Immobilier Polska w nowej odsłonie

Zaznacza, że firma może tu korzystać z wieloletnich doświadczeń. Kilka z już zrealizowanych osiedli uzyskało prestiżowe certyfikaty ekobudownictwa, czyli certyfikaty premiujące budownictwo wysokiej jakości oraz przyjazne środowisku. Camelia to pierwsza inwestycja w Polsce, która uzyskała certyfikat BiodiverCity® - wyróżniający projekty uwzględniające różnorodność biologiczną w samym budynku i jego otoczeniu.

- Wracając jeszcze do nowego hasła: podkreśla, że naszym celem jest nie tylko stawianie budynków wraz z pełną infrastrukturą, lecz przede wszystkim tworzenie przyjaznych miejsc do życia, w których najważniejsze są potrzeby człowieka i rozwiązania, które realnie na nie odpowiadają. Dlatego jesteśmy też otwarci na dyskusję o przestrzeni na projektowanych osiedlach oraz w ich bliskim otoczeniu – zaznacza Cezary Grabowski.

20 lat na polskim rynku

Bouygues Immobilier Polska działa w Polsce od 2001 roku. Buduje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, a ostatnio ogłosił swój premierowy projekt w Trójmieście, w centrum Gdyni. W stolicy zrealizował dotychczas najwięcej – 46 inwestycji, oddając ponad 6700 mieszkań i lokali użytkowych. Pięć kolejnych projektów w Warszawie jest w fazie realizacji. We Wrocławiu deweloper sfinalizował już 6 inwestycji, w których znajduje się ponad 600 mieszkań i lokali usługowych. Kolejne 2 projekty w stolicy Dolnego Śląska właśnie realizuje.

W Poznaniu Bouygues Immobilier Polska zakończył do tej pory trzy inwestycje, łącznie oddając blisko 500 mieszkań i lokali usługowych.

- Jesteśmy dumni, że zrealizowaliśmy m.in. wiele wymagających inwestycji polegających na rewitalizacji dawnej zabudowy lub wpisujących się w historyczną tkankę. Jesteśmy przekonani, że nasze projekty wzbogacają przestrzeń polskich miast i stanowią dobre przykłady nowoczesnej architektury, czerpiącej z najlepszych wzorców francuskich – podsumowuje Pierre-Vincent Pasquet.

Bouygues Immobilier jest częścią Grupy Bouygues. Należą do niej m.in. Colas – największy na świecie wykonawca inwestycji drogowych, Alstom – międzynarodowy koncern z branż transportowej i energetycznej, a także Bouygues Construction – spółka realizująca na całym świecie ogromne inwestycje infrastrukturalne, w tym porty lotnicze, mosty, autostrady, tunele metra, dworce kolejowe, obiekty sportowe, użyteczności publicznej czy komercyjne. Firmy z Grupy Bouygues zbudowały m.in. gmach Parlamentu Europejskiego, stadion Stade de France czy tunel pod kanałem La Manche.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych