Okam: koncentrujemy się na większych miastach

Obecnie koncentrujemy się na rozwoju projektów w największych polskich miastach, w tym w Warszawie, Łodzi czy Katowicach - powiedział Marcin Michalec, CEO Okam. Dodaje, że w tych lokalizacjach duży potencjał ma sektor inwestycyjny.

Autor: housemarket.pl 08 października 2021 14:20

W opinii Marcina Michalca, rynek inwestycyjny w tych lokalizacjach ma jeszcze duży potencjał i istnieje przestrzeń do dalszego rozwoju pod kątem budynków mieszkaniowych, jak i biurowych.

Aktualnie Okam, w Katowicach kontynuuje budowę osiedla Inspire w Dolinie Trzech Stawów, w Łodzi natomiast prowadzi sprzedaż inwestycji Strefa Progress przy Piotrkowskiej 217.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W stolicy Okam realizuje między innymi inwestycję Central House w biurowej części Mokotowa czy Bohema - Strefa Praga na Pradze Północ.

- W Warszawie będziemy rozwijać również projekt mieszkaniowy CityFlow na warszawskiej Woli. Ponadto, niedawno dokonaliśmy jednej z największych transakcji na polskim rynku nieruchomości - kupując 62 ha terenów pofabrycznych na Żeraniu. Oczywiście, jeśli na horyzoncie pojawią się ciekawe możliwości projektowe w innych, przede wszystkich większych polskich miastach czy ośrodkach, na przykład w aglomeracji warszawskiej albo śląskiej, nie wykluczamy, że lista lokalizacji naszych inwestycji się poszerzy - powiedział Marcin Michalec. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych