Osiedla OKAM partnerem łódzkiego kina letniego “Polówka”

Strefa Progress oraz Strefa Piotrkowska 217 zostały partnerami Letniego Festiwalu Filmowego Tme Polówka. Cykl filmowy, zaplanowany w 14 różnych lokalizacjach w Łodzi. Rozpocznie się z początkiem lipca i potrwa do końca września.

Autor: housemarket.pl 04 lipca 2022 16:40

  • Strefa Progress i Strefa Piotrkowska 217 zostały Partnerem łódzkiego kina letniego “Polówka”.
  • Cykl filmowy w kompleksie Strefa Piotrkowska 217 i Strefa Progress, rozpocznie się z początkiem lipca i potrwa do końca września.
  • Na terenie łódzkich projektów OKAM każdy z 4 plenerowych seansów filmowych odbywać się będzie w każdy czwartek od 7 do 28 lipca.

- To wydarzenie, które wpisało się już na stałe w letni krajobraz kulturalny Łodzi. Zapraszamy łodzian oraz przyjezdnych, którzy odwiedzać będą stolicę regionu, na tegoroczny Festiwal z kocykiem czy poduszką, ale przede wszystkim z dobrym humorem. Szeroki repertuar filmowy pozwoli na to, że każdy znajdzie coś dla siebie, i spędzi miło czas w postindustrialnym klimacie Strefy Piotrkowska 217 i powstającej Strefy Progress - podkreśla Katarzyna Lewoc, dyrektor łódzkiego oddziału OKAM Capital.

Festiwal zaplanowano w terminie 1 lipca - 30 września w 14 różnych lokalizacjach na terenie Łodzi. Wyświetlonych zostanie około 100 filmów fabularnych, a także krótkometrażowych, dokumentów i teledysków.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W Strefie Piotrkowska 217 i Strefie Progress projekcje zaplanowane są przez cztery letnie czwartki, począwszy od 7 lipca. W przypadku niekorzystnej aury projekcje odbędą się w Odlewni II. Widzowie będą mieli możliwość obejrzenia takich filmów jak Smak głodu (reż. Christoffer Boe), Podróż na sto stóp (reż. Lasse Hallstrom), Czekolada (reż. Lasse Hallstrom) czy Ramen. Smak wspomnień (reż. Eric Khoo). Pokazy filmowe rozpoczynać się będą około godz. 21:00, a kończyć około 23:30.

Tme Polówka należy do najpopularniejszych festiwali filmowych odbywających się w Łodzi. Co roku w projekcjach filmowych uczestniczy ponad 30 tys. widzów. Organizatorem wydarzenia jest działająca od 2008 r. Fundacja Inicjatyw Kulturalnych „Plaster”.

Strefa Progress to pierwsza inwestycja mieszkaniowa OKAM w Łodzi. Powstaje przy al. Kościuszki 132 i składać się będzie z blisko 300 mieszkań o metrażach od 25 do 140 mkw. Nowoczesny obiekt oferować będzie mieszkańcom szereg wygód, m.in. lokal mieszkańca z siłownią i częścią do co-workingu czy bezpłatną wypożyczalnię rowerów i hulajnóg. Projekt powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie innego projektu OKAM w mieście, tj. Strefy Piotrkowska 217, tworząc wraz z nią kompleks umożliwiający także korzystanie w bezpośrednim pobliżu domu z kultury, gastronomii i rozrywki.

Oddanie Strefy Progress do użytkowania planowane jest na I kwartał 2024 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych