Pięć inwestycji, 700 sprzedanych mieszkań. Victoria Dom ma nowy plan

Warszawski deweloper w minionym roku zakontraktował sprzedaż łącznie 627 mieszkań oraz domów. Zarząd Victoria Dom w 2017 roku zakłada utrzymanie sprzedaży na poziomie około 700 lokali, zapowiada również wprowadzenie pięciu nowych inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 04 stycznia 2017 10:23

Deweloper w 2016 roku, w ramach umów deweloperskich i rezerwacyjnych, zakontraktował sprzedaż łącznie 627 mieszkań oraz domów. Oznacza to wzrost o około 22 proc. w porównaniu do poprzedniego 2015 r. kiedy uzyskano sprzedaż na poziomie 493 lokali.

- To był najlepszy rok pod względem liczby sprzedanych lokali w historii spółki. To efekt coraz szerszej, a jednocześnie bardzo interesującej oferty w konkurencyjnych cenach. Nasze projekty deweloperskie są dostosowane głównie do potrzeb klientów szukających swojego pierwszego mieszkania oraz osób pragnących zamieszkać w atrakcyjnych lokalizacjach - mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zarząd zakłada osiągnięcie w 2017 roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali. - W bieżącym roku zakładamy wprowadzenie do oferty około pięciu nowych projektów na terenie Ursusa, Białołęki, Tarchomina i Pragi. Będą to nowe inwestycje lub kolejne etapy dotychczas realizowanych osiedli. Pozytywnie oceniamy sytuację na rynku. Widzimy utrzymujące się duże zainteresowanie klientów zakupem nowych mieszkań na terenie Warszawy, gdzie koncentrujemy naszą działalność – stwierdził Waldemar Wasiluk

W minionym roku warszawski deweloper wprowadził do oferty i rozpoczął realizację czterech nowych projektów. Pierwszym z nich było Osiedle Bravo na warszawskiej Woli. Druga inwestycja to Osiedle Viva Garden 3 na terenie Białołęki. Kolejne to Osiedlu Classic IV na warszawskim Tarchominie oraz Osiedle Verba na terenie dzielnicy Praga. W ramach tych czterech projektów Victoria Dom w 2016 roku wprowadziła do sprzedaży łącznie 507 mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych