Polnord z nowym zarządem

Rada Nadzorcza Polnordu powołała nowy zarząd spółki na trzyletnią kadencję. W jego skład weszli: Dariusz Krawczyk, prezes zarządu i Jerzy Kotkowski, członek zarządu.

Autor: HouseMarket.pl 28 kwietnia 2017 09:42

Zarząd w tym. składzie rozpocznie działalność z dniem odbycia walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za 2016 r.

– Decyzja rady nadzorczej wynika z faktu satysfakcjonującej oceny procesów zachodzących w spółce. Rada Nadzorcza wysoko ocenia przyjętą w marcu 2016 r. nową strategię Polnordu oraz tempo i sposób wdrażania jej założeń – powiedział Czcibor Dawid, przewodniczący Rady Nadzorczej Polnordu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dotychczasowe działania zarządu doprowadziły Polnord do najwyższego wyniku sprzedaży mieszkań w historii. Spółka praktycznie co miesiąc uruchamia nową inwestycję, jest obecna na najważniejszych rynkach w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i Trójmiasta.

Zarząd doprowadził do wzrostu rentowności realizowanych inwestycji, reorganizując strukturę firmy oraz unowocześniając zasady współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Celem, wyznaczonym przez zarząd, jest osiągnięcie w 2019 r. sprzedaży na poziomie 1500 mieszkań rocznie i 500 mln zł przychodu. Wyniki sprzedaży, po pierwszych 14 miesiącach realizacji strategii, pokazują, że wytyczone cele są realne i mogą zostać osiągnięte nawet szybciej niż zakładano.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych