Prace w terminie, zakup gruntów. Tak wyglądał 2021 w Proxin

Terminowe zakończenia prac w Darłówku, wprowadzenie na poznański rynek nowych inwestycji oraz powiększanie banku ziemi. Spółka Proxin ma za sobą udany rok, a jednocześnie zapowiada, że kolejny będzie równie intensywny.

Autor: housemarket.pl 03 stycznia 2022 15:49

  • Proxin zwiększa portfolio zakończonych inwestycji.
  • Na terenie Poznania spółka systematycznie rozbudowuje projekt Nowe Ogrody.
  • Poza działalnością deweloperską firma Proxin zaangażowała się w szereg działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

W nadmorskim Darłówku Porxin zakończył budowę apartamentowca – Nautic Park. Nad samym brzegiem Bałtyku powstał siedmiokondygnacyjny budynek z 68 apartamentami z widokiem na morze. Wszystkie 2- i 3- pokojowe apartamenty zostały wykończone pod klucz. Niedawno rozpoczęły się odbiory pierwszych lokali.

Z kolei na terenie Poznania spółka systematycznie rozbudowuje projekt Nowe Ogrody. Przed wakacjami do oferty trafił już VII etap tej inwestycji. Tym razem powstaną 130 mieszkania o powierzchni od 27 do 90 mkw. W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe kawalerki, funkcjonale mieszkanie 2-pokojowe oraz przestronne lokale 3- i 4-pokojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: PROXIN - SZYKUJEMY NOWE PROJEKTY 

– Z końcem roku zamknęliśmy sprzedaż lokali z V etapu. Jednocześnie, zgodnie z harmonogramem postępują pracę przy etapie VI, gdzie już zarezerwowano ostatnie wolne mieszkania – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin.

Warto dodać, że osiedle Nowe Ogrody posiada wszelkie rozwiązania niezbędne do komfortowego życia. Inwestycja jest strzeżona 24 h na dobę, są także wideo domofony, windy, stojaki rowerowe. W lokalach usługowych na parterze funkcjonują sklepy, przychodnie, punkty usługowe oraz piekarnia. Sercem każdego zrealizowanego etapu jest dziedziniec, na którym oprócz placu zabaw znajdują się liczne nasadzenia oraz przemyślana mała architektura. Mieszkańcy Nowych Ogrodów chwalą sobie również lokalizację. Bliskość popularnej Rusałki, Ogrodu Botanicznego czy Lasku Marcelińskiego, a także basenu, klubu fitness czy kortów tenisowych to ogromna korzyść dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Natomiast dostęp do przystanków autobusowych (na terenie inwestycji) i tramwajowych (pętla Ogrody) gwarantuje sprawną komunikację z centrum, jak i innymi częściami miasta.

Mijający rok to także dla spółki debiut projektu Słowackiego 7. W centrum Poznania trwa realizacja kameralnego budynku wielorodzinnego składającego się z 3 segmentów. Łączy on w sobie cechy architektury współczesnej widocznej przy ulicy Roosevelta oraz klasycznej. Do dyspozycji będzie 61 mieszkań o powierzchni od 25 do 92 mkw. Wśród oferowanych lokali będą zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Wybranie mieszkania będą posiadały tarasy, z możliwością aranżacji zielonej enklawy, a pozostałe lokale przestronne balkony. Natomiast na parterze znajdzie się 10 lokali usługowych z dużymi przeszkleniami.

- Wierzymy, że przyszły rok będzie równie owocny w udane realizacje oraz debiuty. Już pracujemy na VIII etapem osiedla Nowe Ogrody. Planujemy także inwestycje w górskiej miejscowości wypoczynkowej. Nabyliśmy również kolejne grunty w Poznaniu – zdradza Piotr Łopatka.

Poza działalnością deweloperską firma Proxin zaangażowała się w szereg działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Spółka była mecenasem edycji kina plenerowego w Darłowie, wsparła Fundację TipTop oraz X edycję akcji Deweloperzy Dzieciom oraz Szlachetną Paczkę.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych