Profbud: 2021 rok opiewał w wiele różnych form sukcesu

Profbud ubiegły rok zalicza do udanych. Dla przykładu, tylko w okresie letnim, uznawanym przez wielu za niezbyt atrakcyjny czas pod względem handlowym, deweloperowi udało się sprzedać wszystkie mieszkania w 3 inwestycjach w Warszawie i w Łodzi.

Autor: housemarket.pl 04 stycznia 2022 08:08

  • W 2021 roku Profbud oddał do użytkowania kilkaset mieszkań w aż pięciu inwestycjach.
  • Porównując okres styczeń - listopad 2021 roku do analogicznego okresu w 2020 roku, deweloper zanotował dynamikę wzrostu na poziomie aż 146 proc.
  • Jednym z najważniejszych celów i planów w 2022 roku będzie sprzedaż określonej liczby mieszkań, a także zachowanie odpowiedniego wskaźnika NPS.

Czy 2021 był dla firmy Profbud nie tylko aktywnym, ale i efektywnym czasem?

Pomimo wielu wyzwań, z którymi musieliśmy się zmierzyć m.in. powracającą pandemią Covid-19, wysoką inflacją wpływającą na wzrost cen materiałów budowlanych czy też niską podażą, mijający rok zaliczamy do niezwykle udanych. Dla przykładu, tylko w okresie letnim, uznawanym przez wielu za niezbyt atrakcyjny czas pod względem handlowym, udało nam się sprzedać wszystkie mieszkania w aż 3 inwestycjach w Warszawie i w Łodzi. Co więcej, kolejna z naszych inwestycji, Osiedle Zakątek Cybisa, wraz z końcem roku została niemal sprzedana w 100 proc., a Osiedle Złota Oksza - projekt wprowadzony na rynek zaledwie cztery miesięcy temu, został sprzedany w 30 proc.

Grudzień Profbud zakończył wprowadzeniem kolejnej inwestycji do sprzedaży...

Mowa o osiedlu Primo etap III w Łodzi, które w zaledwie miesiąc osiągnęło spektakularny wynik sprzedażowy na poziomie ponad 20 proc. Podsumowując, rok 2021 rok opiewał w wiele różnych form sukcesów, z których jesteśmy niezwykle dumni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ile mieszkań oddali Państwo do użytkowania w mijającym roku?

W minionym roku udało nam się oddać do użytkowania kilkaset mieszkań w aż pięciu inwestycjach. Należy jednak podkreślić, że odbiory w kilku z nich nadal trwają. Wraz z końcem 2021 roku zakończyliśmy bowiem dwie inwestycje: Osiedle Yugo na Gocławiu oraz Osiedle Ligia etap II w Ursusie, w których odbiory zakończą się w pierwszej połowie nowego roku. Termin zakończenia budowy kolejnych dwóch inwestycji: Osiedla Stella etap IV na Bemowie oraz Zakątek Cybisa na Ursynowie zaplanowany jest z kolei na pierwszy kwartał 2022 roku.

Jak wyglądał 2021 na tle roku 2020?

Porównując okres styczeń - listopad 2021 roku do analogicznego okresu w 2020 roku, z przyjemnością możemy stwierdzić, że udało nam się zanotować dynamikę wzrostu na poziomie aż 146 proc., w stosunku do roku ubiegłego, jeśli chodzi o łączną liczbę sprzedanych mieszkań w analizowanym okresie. Wzrost liczby rozpoczętych inwestycji, więcej mieszkań w sprzedaży, duża ilość podpisanych umów końcowych i przeniesienia własności, czy też zwiększenie wydanych lokali mieszkalnych – wszystkie działania realizowane były jednak zarówno w 2020, jak i 2021 roku, dlatego oba okresy uznajemy za bardzo owocny i udany czas. Nie spoczywamy jednak na laurach, dlatego w nowym roku stawiamy przed sobą kolejne wyzwania i cele.

O jakich celach mówimy?

Jednym z najważniejszych celów i planów w 2022 roku będzie sprzedaż określonej liczby mieszkań, a także zachowanie odpowiedniego wskaźnika NPS dotyczącego ogólnej oceny zadowolenia klienta i chęci polecenia firmy wśród rodziny i znajomych. Innym ważnym celem, zarówno na 2022 rok, jak i w dłuższej perspektywie czasowej będzie utrzymanie wysokiej jakości realizowanych usług, a także wdrażanie coraz to nowszych, bardziej innowacyjnych projektów mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach. W firmie dbamy o najwyższą jakość wykonania, szukamy nowoczesnych rozwiązań, posiadamy załogę profesjonalistów, którzy na każdym etapie gwarantują niezawodność proponowanych przez nas usług. W ten sposób budujemy sukces firmy – reagujemy na potrzeby klientów, wsłuchujemy się w ich wymagania, analizujemy rynek oraz obserwujemy panujące w nim trendy. W oparciu o te wszystkie informacje stale rozwijamy swoją ofertę. W chwili obecnej nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów projektów zaplanowanych na 2022 rok, jednak z pewnością zaskoczymy wszystkich wieloma realizacjami w całkowicie nowych odsłonach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych