Proneko wprowadza system płatności, który ułatwi zakup mieszkania

Trwa promocja specjalna u dewelopera Proneko - umożliwia ona zakup mieszkania na Osiedlu Kaskada Jasień w systemie płatności 20/80.

Autor: housemarket.pl 19 sierpnia 2022 14:19

  • Proneko wprowadził system płatności 20/80.
  • Każdy zainteresowany ma możliwość skorzystania z tego systemu przy zakupie mieszkań na Osiedlu Kaskada Jasień oraz Kaskada Jasień II.
  • Atutem skorzystania z systemu płatności 20/80 jest gwarancja ceny.

System płatności 20/80 polega na opłaceniu pierwszej transzy po podpisaniu umowy kupna mieszkania. Klient zyskuje czas na negocjacje warunków kredytu hipotecznego.

Druga transza, czyli pozostałe 80 proc. wartości lokalu jest płatna dopiero zakończeniu budowy, czyli przed samym odbiorem lokalu. Budynek, w którym znajduje się zakupione mieszkanie, jak i teren zewnętrzy osiedla są już wtedy w pełni wykończone.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodatkowym atutem skorzystania z systemu płatności 20/80 jest gwarancja ceny - przyszły właściciel mieszkania od początku wie, ile dokładnie wyniesie każda z transzy oraz zyskuje pewność, że kwota drugiej płatności się nie zwiększy.

 

Z płatności w systemie 20/80 mogą skorzystać nie tylko osoby wnioskujące o kredyt hipoteczny. Oferta skierowana jest również do klientów gotówkowych, którzy będą mogli zapłacić 20 proc. wartości nieruchomości po podpisaniu umowy kupna, a 80 proc. przed odbiorem lokalu.

Osiedle Kaskada Jasień powstaje przy ul. prof. J. Stankiewicza 7 w Gdańsku. Sąsiaduje z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową i drogową. W trosce o środowisko naturalne na terenie osiedla powstaną rozległe ogrody deszczowe, które zapewnią bioróżnorodność kluczową dla równowagi ekosystemu, a swoją estetyką będą cieszyć oko każdego mieszkańca. Funkcjonalne mieszkania o metrażach od 30 do 77 mkw spełnią wszystkie potrzeby singla, pary, a także rodziny. Każdy lokal będzie miał ogródek, taras lub balkon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych