Przegląd roku w Śniadecki Developmenthousemarket.pl - 21 grudnia 2020 15:13


Setki godzin spędzonych nad planami projektowymi, dziesiątki wizyt na budowach, wiele momentów zwrotu akcji i kilkadziesiąt sprzedanych lokali, w których już niedługo zagości atmosfera domowego ogniska. Tak pokrótce opisują 2020 rok przedstawiciele Śniadecki Development.

- Rozpoczęliśmy ten rok z ogromną siłą napędową do działania. Nasza flagowa inwestycja domów parterowych, czyli Osiedle Tuleckie w Gowarzewie ze względu na duże zainteresowanie wśród poszukujących własnego „M” dodała nam wiary w nasze możliwości i zachęciła do rozwoju kolejnych przedsięwzięć - mówi Sylwester Śniadecki, prezes Śniadecki Development.

Kiedy nadszedł moment, gdy świat po raz pierwszy wiosną tego roku zatrzymał się na chwilę, firma wdrożyła system obsługi zdalnej klientów, co zapewniło płynność działalności firmy oraz bezproblemową dostępność dla zainteresowanych zakupem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Po analizach sytuacji rynkowej doszliśmy do wniosku, że zrobimy co możliwe, aby pandemia nie krzyżowała naszych planów. Wprowadziliśmy do sprzedaży zupełnie nowy produkt na Osiedlu Tuleckim – mieszkania w domach szeregowych o metrażach od 62 do 73 mkw z przynależnymi ogrodami. To propozycja skierowana do osób młodych, które poszukują propozycji będącej dobrym kompromisem pomiędzy zakupem domu, a małego mieszkania w zatłoczonym Poznaniu - dodaje Sylwester Śniadecki.

Swoją premierę w II kwartale 2020 miało również osiedle Tarasy Nad Stawem zlokalizowane w podpoznańskich Owińskach. Szeregowce, w których znajdziemy 30 lokali mieszkalnych pną się w górę w imponującym tempie.

- Wszystko dzięki współpracy z generalnymi wykonawcami, którą zdecydowaliśmy się wdrożyć. Outsourcing niektórych działań na rzecz zewnętrznych firm znacznie usprawnił proces budowy. Jesteśmy pewni, że znacznie skróci to czas oczekiwania na wymarzone „M” - kontynuuje właściciel firmy.

Śniadecki Development, biorąc pod uwagę dynamiczną sytuację gospodarczą, podjął również odważną decyzję o inwestowaniu poza granicami Wielkopolski. 8 km od granic Wrocławia rozpoczęła się oparta o zasady generalnego wykonawstwa inwestycja Parkowe Kuklice obejmująca 12 domów o powierzchni 98 mkw, które idealnie sprawdzą się dla liczniejszych rodzin.

- Mimo dosyć ponurej rzeczywistości, 2020 rok był dla nas bardzo łaskawy i patrzymy na niego optymistycznie. Jak widać na podstawie wymienionych działań – nie próżnowaliśmy. Obecnie prowadzimy prace formalne lub wykonawcze przy 160 lokalach, z czego do użytku zamierzamy oddać 60 mieszkań w 2021 roku. To 50 proc. więcej niż w roku obecnym. Firma dynamicznie się rozwija a dzięki nieustannej pracy nad jakością inwestycji rozpoznawalność naszej marki rośnie
z miesiąca na miesiąc. Mamy nadzieję, że nasza oferta nadal będzie przyciągała osoby poszukujące czegoś znacznie więcej, niż tylko czterech ścian – osoby poszukujące prawdziwego domu - podsumowuje Sylwester Śniadecki.