Robyg i Pekao ruszyły z programem Teczka Deweloperahousemarket.pl - 13 października 2020 14:13


Robyg we współpracy z Bankiem Pekao realizuje program „Teczka Dewelopera”, który pozwala na ułatwienie procedury kredytowej dla klientów. Program obejmuje uproszczony schemat postępowania po stronie banku, krótszy czas na wydanie decyzji kredytowej, a także brak konieczności dostarczania do banku kompletu dokumentów inwestycyjnych i operatu wyceny nieruchomości.

Nowa usługa dotyczy wszystkich inwestycji Robyg w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu. Dzięki niej klienci mogą łatwiej sfinalizować transakcję zakupu mieszkania.

- Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom jak najsprawniejszych i nieuciążliwych procedur, które pozwolą na finansowanie kupowanych przez nich mieszkań. Widzimy rosnący popyt i wprowadzamy do oferty kolejne osiedla - w Warszawie mamy doskonałe lokalizacje w atrakcyjnych cenach: na przykład Mój Ursus, Modern City na Bemowie czy mikroapartamenty Modern Space w warszawskich Włochach. Wymagania i oczekiwania klientów zmieniły się nieco pod wpływem pandemii – teraz zwracają uwagę na balkony – które ROBYG ma w każdym lokalu, ogródki, rozwiązania EKO i wsparcie w zakresie procedur kredytowych. Dlatego podjęliśmy szereg działań, aby nasi klienci mogli łatwo i szybko otrzymać decyzję kredytową - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

To kolejna inicjatywa ułatwiająca klientom Robyg zaciągnięcie kredytu bez nadmiaru formalności i konieczności dostarczania wielu dokumentów.

- Jesteśmy deweloperem, który posiada systemowe rozwiązania w zakresie procedur kredytowych w ramach indywidualnych porozumień z poszczególnymi bankami. Bank Pekao jest bardzo aktywny na rynku kredytów hipotecznych – nasi klienci często wybierają propozycję właśnie tego banku - dodaje Justyna Marcińska, koordynator ds. kredytów hipotecznych w grupie Robyg.