Robyg pomaga na Wielkanoc

Robyg rozpoczął kolejną akcję pomocową. Deweloper dofinansuje paczki dla Powstańców Warszawskich we współpracy z PZFD i Fundacją Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego, a także dotacje na rzecz Dzieci z Pomorskiego Hospicjum oraz Centrum Praw Kobiet.

Autor: housemarket.pl 01 kwietnia 2021 17:00

Robyg przekazuje środki na rzecz Pomorskiego Hospicjum w ramach badania satysfakcji klientów po odbiorze mieszkań – wystarczy wypełnienie ankiety w czasie poniżej 2 minut. Zebrane informacje mają na celu podwyższenie jakości obsługi klientów.

- Jak co roku angażujemy się w pomoc potrzebującym. Na Wielkanoc chcielibyśmy umilić im czas i wywołać uśmiech na ich twarzach. Teraz także nasi klienci uczestniczą w akcji pomocy – ich ankiety oznaczają konkretne środki przekazywane w ramach naszych dotacji. W podziękowaniu za każdą wypełnioną ankietę przekazujemy na konto Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci kwotę 30 zł. Tylko w ciągu 1 miesiąca udało nam się zebrać 177 wypełnionych ankiet – popularność tej akcji jest bardzo duża, więc liczymy, że uda nam się podarować sporą kwotę. Dziękujemy wszystkim klientom, którzy do tej pory podzielili się z nami swoją opinią. Nasze wsparcie w tym roku dotyczy także kobiet – wierzymy, że mamy realny wpływ na poprawę ich sytuacji oraz przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. Zależy nam, by okazać im wsparcie i zaangażowanie w niesienie pomocy, dlatego przekazaliśmy dotację na rzecz Centrum Praw Kobiet. Zarząd i pracownicy firmy ROBYG życzą radosnych Świąt Wielkanocnych, szybkiego powrotu do normalności, zdrowia i rodzinnego ciepła - mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej grupy Robyg.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kobiety stanowią ponad 56 proc. wszystkich pracowników Robyg – zajmują się praktycznie każdym aspektem budowy od analizy potencjalnych terenów inwestycyjnych, przez działania formalno-prawne związane z kupnem działek, jak i samymi projektami i wykonawstwem, a także przygotowaniem ofert, promocją, obsługą klienta i oczywiście pracują na budowach.

Fundacja Centrum Praw Kobiet jest organizacją, której misją jest działanie na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn w życiu publicznym i w rodzinie oraz przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet. Udziela kompleksowego wsparcia kobietom, których prawa są łamane. Centrum Praw Kobiet dąży do tego, aby oferowana pomoc pozwalała kobiecie uregulować swoją sytuację prawną, odzyskać godność, poczucie bezpieczeństwa, wiarę we własne możliwości i samodzielność ekonomiczną.

Grupa Robyg od lat angażuje się w lokalne inicjatywy, wspiera sztukę, kulturę, edukację czy sport. Firma podjęła także liczne działania związane z pomocą w obliczu epidemii koronawirusa – aktywnie wspierała potrzebujących, seniorów i Powstańców oraz instytucje medyczne. Łącznie w 2020 roku Robyg przekazał ponad 250 tysięcy złotych na wsparcie i dofinansowania. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych