Rok bez rat, ubezpieczenie - rusza czerwcowa promocja Murapolhousemarket.pl - 14 czerwca 2021 16:17


Nawet 17,5 tys. zł brutto może zyskać klient kupujący lokal mieszkalny w rozpoczętej promocji Grupy Murapol. Dodatkowo, może otrzymać ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania.

Niepewność dotycząca sytuacji zawodowej, wywołana przez pandemię COVID-19 jest wciąż dość powszechnym zjawiskiem. Poważne decyzje życiowe, w tym te dot. zakupu mieszkania są często odkładane na „lepsze czasy”. Sytuację tę, po raz kolejny, dostrzega Grupa Murapol, która w rozpoczętej promocji oferuje klientom atrakcyjny bonus - rok bez rat i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania.

- Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zakupie własnego mieszkania nigdy nie należała do łatwych. Niepewność co do stabilności zatrudnienia czy obawa utraty przychodów zostały dodatkowo spotęgowane przez, mam nadzieję ustępującą, pandemię koronawirusa. Stawiając przed klientami bonus w postaci roku bez rat oraz darmowego ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodu, chcemy zwiększyć komfort podejmowania decyzji zakupowych. Mamy nadzieję, że pozwoli to osobom wahającym się lub odkładającym zakup w czasie zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu już niebawem - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: MURAPOL NA GRUNTOWYCH ZAKUPACH 

Rok bez rat

Rok bez rat to promocja dla osób finansujących zakup mieszkania kredytem bankowym. Wysokość wsparcia uzależniona jest od ceny mieszkania. Zakłada ona wypłatę przez dewelopera premii pieniężnej pokrywającej raty kredytu nabywcy przez pierwszy rok jego spłacania, sięgającą nawet 17,5 tys. zł brutto. Kwota ta zostanie pomniejszona o 10 proc. podatek pobrany i odprowadzony przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Darmowe ubezpieczenie na wypadek utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Wsparciem dla klienta obawiającego o stabilność swojej sytuacji finansowej może być też pokrywane przez dewelopera ubezpieczenie na wypadek utraty stałego źródła dochodów albo pobytu w szpitalu. Okres takiego ubezpieczenia trwa maksymalnie 12 miesięcy, zaś podmiotem ponoszącym odpowiedzialność z tytułu ochrony ubezpieczeniowej udzielanej w ramach tego ubezpieczenia jest wyłącznie towarzystwo ubezpieczeniowe.