Ronson Development zakończył sprzedaż w Kamienicy Jeżyce

W Kamienicy Jeżyce Ronson Development zakończył już sprzedaż mieszkań. Nadal jednak dostępne są lokale mieszkalne w innych poznańskich projektach dewelopera: Młody Grunwald i Chilli City.

Autor: housemarket.pl 19 lipca 2017 09:57

Ronson Development sprzedał wszystkie z 295 mieszkań oferowanych w ramach Kamienicy Jeżyce zlokalizowanej w samym centrum Poznania przy ul. Kościelnej. W poznańskiej ofercie dewelopera nadal dostępne są mieszkania w projekcie Młody Grunwald i Chilli City.

– W Poznaniu, po zakończeniu sprzedaży w Kamienicy Jeżyce, nadal w ofercie dostępnych mamy łącznie 100 mieszkań w naszych dwóch innych inwestycjach, Młodym Grunwaldzie i Chilli City IV. Odnosząc się jeszcze do Kamienicy, warto podkreślić, że odnieśliśmy tam sukces sprzedażowy. Osiedle powstawało w dwóch etapach i w obydwu przypadkach jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło około 90% oferowanych mieszkań. Wpływ na to miała przede wszystkim doskonała lokalizacja, łatwy dostęp do terenów zielonych i szerokiej infrastruktury poznańskich Jeżyc – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Młody Grunwald – dostępne jeszcze 62 mieszkania

W inwestycji Młody Grunwald przy ul. Kamiennogórskiej w ofercie dostępne są jeszcze 62 mieszkania z ponad 390 oferowanych łącznie w ramach trzech etapów. Na klientów czekają: 24 mieszkania 2-pokojowe (od 44 do 58 mkw), a także 10 3-pokojowych (od 67 do 80 mkw), 20 4-pokojowych (od 75 do112 mkw) i ostatnie mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 104 m2. Ponadto deweloper dysponuje jeszcze 7 mieszkaniami dwupoziomowymi z antresolą w metrażach od 102 do 134 mkw. Ceny na osiedlu zaczynają się już od 5 550 zł za mkw. i kwalifikują się do programu MdM.

Mieszkania w inwestycji Młody Grunwald charakteryzują się ustawnością przestrzeni, która daje mieszkańcom szereg możliwości w zakresie aranżacji wnętrz. Ponadto pomieszczenia w poszczególnych mieszkaniach, łącznie z kuchnią, są bardzo dobrze doświetlone i wszystkie posiadają balkony, a część także tarasy lub ogrody o powierzchni nawet do 174 mkw.

Lokalizacja inwestycji zapewnia wszystkie wygody życia codziennego łącznie z infrastrukturą usługowo-handlową. W okolicy znajdują się placówki edukacyjne, a na terenie samego osiedla od ponad dwóch lat funkcjonuje przedszkole artystyczno-językowe. W odległości trzech minut od osiedla znajduje się jeden z najpopularniejszych terenów rekreacyjnych w Poznaniu, tj. Lasek Marceliński. Usytuowanie projektu zapewnia szybki dostęp do wszystkich form komunikacji miejskiej i pozwala na dojazd do centrum Poznania w ciągu 10 minut.

Pierwszy i drugi etap projektu, w którym dostępne są jeszcze mieszkania, zostały oddane do użytku na początku tego roku. Trzeci etap jest obecnie w budowie, a jego zakończenie planowane jest na III kwartał 2017 r.

Chilli City – 38 mieszkań w sprzedaży

W Chilli City IV dostępnych jest aktualnie 38 mieszkań. W ofercie dostępnych jest 5 mieszkań 2-pokojowych (54 mkw.), a także 26 3-pokojowych (od 64 do 67 mkw.) i 7 4-pokojowych (73 mkw.). Ceny na osiedlu zaczynają się już od 4 316 zł za mkw.

Osiedle Chilli City znajduje się w Tulcach przy ul. Fiołkowej, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Poznania i w bliskiej odległości (ok. 3 km) od węzła komunikacyjnego łączącego autostradę A2 z drogą krajową nr 11. W pobliżu samej inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe, przedszkole i szkoła. Kameralna, niska zabudowa to cecha charakterystyczna inwestycji, która kierowana jest do osób ceniących bliskość natury oraz czerpiących radość z życia w mieście.

Czwarty etap Chilli City zostanie oddany do użytku w III kwartale 2017 r. Pierwsze trzy etapy z łącznie 88 lokalami zostały już w całości wyprzedane.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych