Ronson podpowie jak i gdzie inwestować w mieszkania

29 kwietnia br. o godzinie 11:00 odbędzie się pierwsze spotkanie eksperckie Live w ramach autorskiego cyklu Ronson Development i Obido – „Postaw na nieruchomości”. Celem inicjatywy jest dostarczenie wiedzy osobom, które zaczynają swoją przygodę z nieruchomościami.

Autor: housemarket.pl 26 kwietnia 2021 14:58

W kolejnych odcinkach cyklu „Postaw na nieruchomości” będą występować praktycy z obszarów finansów, sprzedaży oraz doradztwa, którzy znają i rozumieją rynek.

Do udziału zostali zaproszeni m.in. przedstawiciele Ronson Development, serwisu Obido oraz eksperci firmy doradczej JLL. Nie zabraknie także praktyków z rynku finansowego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZTAJ TEŻ: DALSZY WZROST POPYTU INWESTYCYJNEGO 

– Waga spotkań eksperckich jest nieoceniona, szczególnie gdy towarzyszy jej możliwość bezpośredniej interakcji. Nasze spotkania, organizowane w formule online i transmitowane na żywo poprzez nasz kanał na Facebooku – „Twoje własne M2”, zostały zaprojektowane tak, aby oglądający mogli w każdej chwili zadać pytanie dotyczące interesującego ich tematu – mówi Karolina Bronszewska, marketing manager Ronson Development. – Nasze dotychczasowe doświadczenia z realizacją relacji LIVE poprzez kanały w mediach społecznościowych pokazują, że ludziom potrzeba specjalistycznej, pogłębionej wiedzy. Kupowanie mieszkania jest decyzją na lata. Trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Naszym zadaniem jest więc wsparcie takich osób.

Rozpędzony rynek nieruchomości stał się w dobie pandemii koronawirusa jeszcze bardziej atrakcyjnym sposobem na lokatę kapitału. Efektem tego jest bardzo silny popyt na mieszkania na rynku pierwotnym w największych miastach w Polsce.

– To dla nas przestrzeń do działań edukacyjnych. Doskonale znamy branżę, a nasze 20-letnie doświadczenie pozwala nam na spojrzenie na rynek z wielu perspektyw. Nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą. W prosty sposób powiedzą o prawidłach rynku nieruchomości i najmocniejszych trendach na rynku – mówi Boaz Haim, prezes Ronson Development.

Dodaje, że w trakcie wydarzenia odbędą się rozmowy między innymi o otoczeniu rynkowym, cenach mieszkań oraz możliwościach finansowania zakupu.

- Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszym cyklu praktyczne porady dla siebie.
Inauguracyjny odcinek cyklu „Postaw na nieruchomości” zostanie wyemitowany 29 kwietnia o godzinie 11:00. Będzie transmitowany na żywo poprzez konto RONSON Development na Facebooku – Twoje własne M2 - powiedział Boaz Haim. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych