Ronson podsumował I kwartał 2022 roku. Sprzedaż podobnie jak przed rokiem

Ronson Development zakontraktował w I kwartale 2022 roku sprzedaż 99 lokali i przekazał 283 lokale. Motorami sprzedaży niezmiennie pozostają warszawskie projekty Ursus Centralny oraz Miasto Moje.

Autor: housemarket.pl 12 kwietnia 2022 11:45

Aktualne wyniki sprzedażowe w Ronson są w miarę porównywalne z rezultatami odnotowanymi w IV kwartale 2021 roku, kiedy sprzedano 111 lokali.

- Ten wynik jest odzwierciedleniem kilku czynników. Po pierwsze, wpłynęła na niego sytuacja na Ukrainie i związana z nią niepewność i strach przed zainwestowaniem gotówki w nieruchomości. Po drugie, wzrost stóp procentowych powoduje, że cały rynek doświadcza zmniejszenia wolumenu sprzedaży. My natomiast dopiero w II kwartale uzupełnimy naszą ofertę i uruchomimy sprzedaż ważnych, nowych inwestycji. Będą to EKO Falenty, Osiedle Vola, Nova Królikarnia oraz 3 etap wrocławskiego projektu Viva Jagodno. Nasz plan sprzedażowy na 2022 rok pozostaje niezmienny - powiedział Andrzej Gutowski, wiceprezes Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: RONSON BUDUJE ZGODNIE Z PLANEM 

W I kwartale 2022 roku najwięcej lokali zostało sprzedanych w projektach Ursus Centralny – 43 lokale, Miasto Moje – 21 lokali oraz Viva Jagodno – 14 lokali.

W przypadku przekazań, 191 lokali zostało przekazanych w projekcie Ursus Centralny, 45 lokali w projekcie Miasto Moje oraz 25 lokali w projekcie Panoramika.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych