Ronson podumował II kwartał 2022 roku

W II kwartale 2022 roku Ronson zakontraktował sprzedaż 114 lokali i dostarczył 77 lokale. Najwięcej mieszkań zostało sprzedanych w projektach Miasto Moje na warszawskiej Białołęce, Viva Jagodno we Wrocławiu oraz w stołecznym Ursusie Centralnym.

Autor: housemarket.pl 11 lipca 2022 09:23

- Nasze wyniki sprzedażowe są naturalnym efektem obecnej sytuacji ekonomicznej, a w szczególności spowolnienia w zakresie udzielania kredytów hipotecznych klientom. Jednocześnie widzimy poprawę względem I kwartału tego roku (15 proc. więcej – red.), dlatego pozostajemy optymistami. Nauczeni doświadczeniem, elastycznie reagujemy na zmiany rynkowe i jeszcze mocniej różnicujemy naszą ofertę, aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby i możliwości naszych klientów. Część mieszkań w projektach Miasto Moje oraz Viva Jagodno będzie kwalifikować się do rządowych programów wsparcia, a już w przyszłym roku oddamy pierwsze 100 mieszkań dedykowanych segmentowi PRS w inwestycji Ursus Centralny - mówi Boaz Haim, prezes Ronson Development.

W II kwartale 2022 roku najwięcej mieszkań zostało sprzedanych w projekcie Miasto Moje – 39 (z czego 31 lokali w etapie VI, 5 lokali w etapie IV, 2 lokale w etapie VII oraz 1 lokal w etapie V), Viva Jagodno – 26 oraz Ursus Centralny – 23.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W II kwartale 2022 roku najwięcej mieszkań zostało przekazanych w projektach: Nowe Warzymice w Szczecinie – 77 lokale (w tym 60 lokali w etapie NW II), Wilanów Tulip w Warszawie – 6 oraz 4 lokale w projekcie Ursus Centralny IIa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych