Ronson świętuje okrągły jubileusz. 20 lat na rynku

Ronson Development świętuje 20-lecie obecności na polskim rynku. 32 zrealizowane projekty oraz ponad 10 tys. wybudowanych mieszkań, 14 lat na giełdzie - to bilans działalności dewelopera.

Autor: housemarket.pl 07 września 2021 11:10

- Wagę naszych doświadczeń w oczywisty sposób definiują liczby. Ilość zrealizowanych projektów, liczba oddanych mieszkań, świetne wyniki finansowe, czy sprzedażowe. Jednak za realnym sukcesem stoi cały zespół ludzi, których zaangażowanie i profesjonalizm są dominującą składową. 20 proc. naszego zespołu to pracownicy z ponad 10-letnim stażem. To jest nasz największy kapitał – mówi Boaz Haim, prezes Ronson.

Priorytetem Spółki w perspektywie 5 lat jest dalszy rozwój inwestycji na rynkach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie, z naciskiem na stolicę i mocna rozbudowa banku ziemi. Prezes Ronson Development, Boaz Haim, widzi ku temu możliwości i spodziewa się dalszej dobrej passy dla branży deweloperskiej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Tylko w ciągu ostatniego półrocza kupiliśmy 6 działek, pozwalających na budowę blisko 3 tys. mieszkań - mówi Boaz Haim.

Deweloper podjął też decyzję o przemodelowaniu strategii sprzedażowej, koncentrując się nie na ilości, lecz na jakości sprzedaży i obronie wyższej marży, przy jednoczesnym dostarczaniu produktów najwyższej jakości.

- Realizowane przez nas inwestycje będą jeszcze mocniej analizowane pod kątem zaprojektowania części wspólnych, innowacji oraz eko rozwiązań, aby tworzyć osiedla przyszłości, z myślą o potrzebach ich mieszkańców, przy jednoczesnym poszanowaniu planety. Chcemy działać w myśl zasady – jakość, a nie ilość - mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes, dyrektor sprzedaży Ronson Development.

CZYTAJ TEŻ: RONSON BUDUJE ZGODNIE Z PLANEM 

Co dalej? 

Kolejne dziesięciolecie spółka otwiera z założeniem jeszcze silniejszego skoncentrowania na ekologii. Celem jest stałe poszerzanie katalogu możliwych rozwiązań w budowanych projektach.

- Realizacja idei eko jest częścią DNA naszej firmy. Od lat wdrażamy narzędzia, dzięki którym przyszli mieszkańcy mogą żyć zdrowiej, oszczędniej i komfortowo. W naszym przypadku możemy więc mówić o kolejnych innowacjach. Zieleń na elewacjach, zielone dachy, systemy rozsączania wody opadowej, a w nowoprojektowanych inwestycjach m.in. możliwość montażu paneli fotowoltaicznych, czy rekuperacja, to tylko część katalogu – mówi Karolina Bronszewska, członek zarządu, dyrektor marketingu i innowacji Ronson Development. – Stawiamy na zrównoważony rozwój, budowanie z myślą o przyszłych pokoleniach i w trosce o planetę, bo to jedyny wybór jaki mamy jako społeczeństwo międzynarodowe. Wierzymy, że dzięki współpracy z odpowiedzialnymi generalnymi wykonawcami, wspólnie poczynimy wielki krok w kierunku ekologii, szczególnie w zakresie ograniczenia śladu węglowego. To nasze zobowiązanie na kolejne lata - dodaje. 

Ronson to ludzie 

Przedstawiciele firmy z dumą opowiadają o swoich pracownikach. Zespole, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Średni staż pracy w firmie wynosi ponad 5 lat, a 20 proc. pracowników jest zatrudnionych dłużej niż 10 lat. Z myślą o nich w Spółce przewidziano działania, które mają usprawnić procesy, ale też zacieśnić więzi między ludźmi.

Ronson Development będzie świętować swoje urodziny przez cały wrzesień. Pod koniec tego miesiąca odbędzie się bankiet dla pracowników i kontrahentów.

- Chcemy, aby wspólne świętowanie w wyjątkowej oprawie było wyrazem naszej wdzięczności za owocną, bardzo ważną dla nas współpracę. Ale naszym marzeniem było też uczczenie tego pięknego Jubileuszu wspólnie z mieszkańcami jednego z naszych osiedli i bardzo się cieszymy, że ten plan uda się zrealizować - mówi Karolina Bronszewska.

Deweloper zdecydował zorganizować piknik rodzinny dla mieszkańców największej i najchętniej wybieranej przez klientów inwestycji Miasto moje na warszawskiej Białołęce. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 11 września w godzinach 10:00-15:00 na terenie inwestycji przy Marywilskiej. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych