Ronson zwycięzcą konkursu Złota Strona Emitenta

Ronson Development zdobył główną nagrodę w X edycji konkursu Złota Strona Emitenta w kategorii „Spółki zagraniczne notowane na GPW w Warszawie, w tym NewConnect”, organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Autor: HouseMarket.pl 09 czerwca 2017 11:16

Łącznie w tej edycji konkursu oceniano 889 stron internetowych spółek giełdowych, w pięciu kategoriach.

– To dla nas duże wyróżnienie i powód do dumy – tym bardziej, że dwa lata temu w tej samej kategorii zajęliśmy trzecie miejsce. Nasze starania o to, by nasza strona internetowa była zarówno najlepszą wizytówką firmy jak i źródłem informacji dla inwestorów, zostały nagrodzone. Złota Strona Emitenta to prestiżowy konkurs, w którym pod uwagę brany jest szereg kryteriów, a oceny dokonują autorytety z rynku kapitałowego jak i eksperci wielu różnych dziedzin – mówi Tomasz Łapiński, p.o. prezesa zarządu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Celem konkursu Złota Strona Emitenta jest wyłonienie i promowanie najlepszych stron internetowych spółek giełdowych, które w przyjazny i efektywny sposób komunikują się z akcjonariuszami i obligatariuszami. W X. edycji konkursu, podobnie jak w latach poprzednich, strony internetowe spółek oceniane były w trzech etapach. Analizowano m.in. komunikację z inwestorami w tym wykorzystanie nowoczesnych sposobów i narzędzi komunikacji, a także zawartość informacyjną, innowacyjność, użyteczność i estetykę samego serwisu.

W X. edycji konkursu Złota Strona Emitenta w ramach pięciu kategorii konkursowych analizie poddano 889 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na NewConnect. W pierwszym etapie w kategorii „Spółki zagraniczne notowane na GPW w Warszawie, w tym NewConnect” wyłonionych zostało 10 firm. Do finału przeszły trzy z nich.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych