Rumuński oddział firmy Tétris z nowym dyrektorem zarządzającym

Kierowany przez Pawła Brodzika i Rajmunda Węgrzynka Tétris Hub CEE & Germany wzmacnia swoją pozycję na lokalnych rynkach. W Tétris Rumunia na stanowisko dyrektora zarządzającego tego oddziału powołany został Vlad Stanislav.

Autor: housemarket.pl 11 lutego 2022 15:19

  • W procesie uczestniczyła firma doradcza JLL, której to Tétris jest spółką zależną.
  • Tétris jest firmą globalną oferującą kompleksowe usługi w systemie Design x Build.
  • Firma wzmacnia oddział w Rumunii.

Tétris dostarcza klientom indywidualne rozwiązania w zakresie projektowania przestrzeni dla biur, hoteli, sektora living czy handlowego. W strukturach firmy znajdują się eksperci odpowiedzialni za każdy etap projektu aranżacji wnętrz: doradztwo, harmonogram, projektowanie i planowanie przestrzeni, zarządzanie kosztami, podwykonawstwo, procedury administracyjne, koordynację prac i odbiór. W 2020 r. Tétris w ramach nowych struktur powołał Centrum Regionalne HUB CEE & Germany, nadzór nad którym powierzył polskim managerom: Pawłowi Brodzikowi oraz Rajmundowi Węgrzynkowi. Teraz wzmacnia także swój oddział w Rumunii.

Vlad Stanislav posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej i z powodzeniem doprowadził kilka firm do pozycji lidera rynku. Jest absolwentem Uniwersytetu "Transilvania" w Brașov w Rumunii oraz studiował zarządzanie strategiczne w German Graduate School of Management and Law w Heilbronn w Niemczech. W pracy zawodowej kieruje się mottem: "Sukces można zaplanować!". Wśród zadań, które zostały przed nim postawione jest utworzenie oraz wzmocnienie zespołów, kultury organizacyjnej oraz opracowanie skutecznej strategii rozwoju.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Przed nami ekscytujący, wspólny rozdział rozwoju na rynku rumuńskim. Jestem głęboko przekonany, że doświadczenie, które zebrałem podczas zarządzania znaczną liczbą projektów biurowych, handlowych i hotelarskich, przyczyni się do skutecznego pozycjonowania Tétris Rumunia. Staramy się zaspokajać potrzeby naszych klientów w oparciu o znajomość lokalnego rynku i profesjonale usługi, komplementarne do tych oferowanych przez inne oddziały należące do Tétris Hub CEE & Germany i pod parasolem silnej marki JLL - mówi Vlad Stanislav, dyrektor zarządzający Tétris Rumunia.

- Ogromnie cieszę się z faktu, że Vlad Stanislav dołącza do zespołu Tétris. Jego imponujące doświadczenie i sukcesy w branży oraz wyczucie lokalnego rynku, są dla nas niezwykle cenne. Wierzę, że z takim wzmocnieniem nasz rumuński oddział będzie osiągał wysokie wyniki, a przede wszystkim będzie rozpoznawalny jako firma ekspercka oferująca wysoką jakość usług – tak jak to ma już miejsce w innych krajach europejskich - mówi Paweł Brodzik, dyrektor zarządzający Tétris, Hub Lead – CEE & Germany

Tétris działa na 18 rynkach, a w ostatnich latach stawia na rozwój lokalnych oddziałów i oferowanie globalnym firmom synergii działań w różnych krajach.

Tétris jest spółką zależną JLL, firmy z listy Fortune 500. To wiodąca firma projektująca i wykonawcza. Jej misją jest projektowanie i budowanie tętniących życiem przestrzeni, które inspirują ludzi do lepszego 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych