Sanska przejęła budynki Poczty Polskiej w Krakowie

Skanska kupiła budynek Poczty Polskiej, który mieści się przy ul. Cystersów w Krakowie. Koszt nieruchomości to 90 mln zł.

Autor: biznes.lovekrakow.pl 02 września 2022 14:26

Nieruchomość przy ul. Cystersów 21 w Krakowie liczy około 20 tys. mkw., z czego 60 proc. stanowi zabudowa, która tworzy 11 budynków. To w główniej mierze budynki biurowe, techniczne i magazynowe. Na terenie inwestycji mieści się także hala napraw i garaży samochodowych, stacja paliw oraz myjnia. Teren nieruchomości jest ogrodzony.

Skanska na zakupionym terenie może wybudować biurowiec. Plan zagospodarowania przestrzennego dla terenu dopuszcza zabudowę usługową lub inwestycję mieszkaniową z przeznaczeniem na wynajem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tomasz Meks, menadżer projektu w Skanska w wypowiedzi publikowanej na łamach serwisu biznes.lovekrakow.pl, wyjaśnia, że decyzja odnośnie potencjalnej inwestycji i jej przeznaczenia nie została jeszcze podjęta. Przez kolejne dwa lata budynki będą jeszcze użytkowane przez Pocztę Polską. Informacje na odnośnie inwestycji będą przekazywane przez spółkę na bieżąco. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych