Sebastian Bieńkowski, Eiffage Immobilier Polska: Najszybsza rezerwacja mniejszych mieszkań

O nowym projekcie we Wrocławiu mówi Sebastian Bieńkowski, dyrektor ds. projektów Eiffage Immobilier Polska.

Autor: Housemarket.pl 24 marca 2021 12:26

Właśnie ruszyli Państwo z budową inwestycji HB1820 we Wrocławiu. To kolejny projekt, po Stalowej 27 na warszawskiej Pradze, realizowany w dzielnicy przechodzącej intensywną rewitalizację. Czy to świadome działanie czy wynik dostępności działek?

W swoim dorobku Eiffage Immobilier Polska ma kameralny apartamentowiec na warszawskiej Sadybie, a także nowoczesny budynek mieszkaniowy w krakowskim Starym Podgórzu. Zarówno te inwestycje, jak i kamienica przy ulicy Stalowej 27 w Warszawie, czy wrocławskie Atmo i HB1820 świadczą o naszym podejściu uwzględniającym potrzeby klienta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Chcemy dostarczać im przede wszystkim funkcjonalne i przemyślane mieszkania w klimatycznej lokalizacji z dobrą infrastrukturą komunikacyjną oraz usługową. Każdą inwestycję prowadzimy z poszanowaniem dla miejsca i historii.

Eiffage Immobilier jest deweloperem, zaś wykonawcą spółka z tej samej grupy - Eiffage Budownictwo. Jakie zalety ma współpraca w ramach tej samej Grupy?

Synergia branż zdecydowanie wyróżnia Grupę Eiffage. Działając w grupie bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy projekt począwszy od fazy koncepcyjnej, przez kolejne etapy życia, aż po jego finalizację. Decydujemy o każdym, nawet najmniejszym szczególe, oddając klientowi produkt przemyślany, dobrze zaprojektowany i wykonany z najwyższą starannością, który odzwierciedla naszą wiedzę i doświadczenie.

 W HB1820 już 30 proc. mieszkań zostało zarezerwowanych. Jakie mieszkanie najszybciej znalazły właścicieli?

Wśród pierwszych zarezerwowanych przez klientów mieszkań znalazły się przede wszystkim studia i mniejsze apartamenty dwupokojowe. To typowy dla nowych inwestycji schemat sprzedaży. Największe zainteresowanie klientów budzą właśnie mniejsze lokale, które stają się idealną lokatą kapitału. Obecnie na popularności zyskują apartamenty z ogródkami. Tu również mamy już pierwsze rezerwacje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych