Sky Investmenst przekazuje kolejne domy

Sky Investments mimo znaczącego wzrostu cen materiałów i usług, a także małej podaży, z sukcesem zakończył III etap budowy osiedla Rodzinne Podolany w Poznaniu. Deweloper rozpoczął budowę i sprzedaży inwestycji na przedmieściach Poznania - Nowy Gruszczyn.

Autor: housemarket.pl 14 stycznia 2022 16:57

Ubiegły rok był bardzo pracowity dla Sky Investments. Budowa i sprzedaż osiedla Rodzinne Podolany, odbiory w ramach tej inwestycji, a także premiera Nowego Gruszczyna - to działania spółki na przełomie ostatnich 12 miesięcy.

Sky Investments ponadto, zimą, na przełomie roku 2020 i 2021, przekazał lokale z I etapu, na które składają się szeregi A, B i D, a także lokale z III etapu (szeregi E, G). Łącznie do rąk klientów trafiły klucze do 47 lokali o zróżnicowanej powierzchni - od 76 do 105 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: NOWY GRUSZCZYN PNIE SIĘ W GÓRĘ

W IV kwartale 2021 r. deweloper rozpoczął i zakończył procedurę odbiorów w szeregach C i F, tworzących razem III etap inwestycji Rodzinne Podolany. Przekazano 16 mieszkań dwupoziomowych i 8 domów. Łącznie w całym 2021 Sky Investments przekazał 71 lokali.

- Rok 2021 był tak samo intensywny, a może nawet bardziej, niż 2020. Mamy za sobą odbiory w trzech etapach Rodzinnych Podolan, prace projektowe dotyczące Nowego Gruszczyna i premierę tej inwestycji. Działo się sporo, w tym wiele pozytywnych rzeczy. Przed nami kontynuacja budowy osiedli Rodzinne Podolany i Nowy Gruszczyn. Ponadto projektujemy nową inwestycję składającą się z domów, na terenie Poznania. Przyszły rok będzie czasem premiery - mówi Katarzyna Wyszyńska, z firmy Sky Investments.

Aktualnie w ofercie dewelopera znajdują się mieszkania dwupoziomowe i domy, również dwukondygnacyjne, z podziałem na strefę dzienną oraz nocną.

- Zainteresowanie nimi jest spore. Nie spodziewamy się, by w przyszłym roku miało to się zmienić. Jeżeli oferta się wyróżnia, to z pewnością znajdą się klienci. Klienci będą poszukiwać jeszcze więcej przestrzeni, stąd proponujemy większe domy, z większymi ogrodami - podsumowuje Katarzyna Wyszyńska. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych