Spravia już rok na swoim

Sprawia podsumowuje rok działalności. Firma umacnia swoją obecność w największych ośrodkach Polski, wkracza w nowe segmenty, jak PRS i kupuje kolejne działki.

Autor: housemarket.pl 07 czerwca 2022 11:06

  • Spravia, dawniej Budimex Nieruchomości, działa na rynku nieruchomości już od roku.
  • Spółka w okresie od maja 2021 do maja 2022 roku przedsprzedała 1136 mieszkań i podpisała 1 815 aktów notarialnych.
  • Spółka zakupiła 7 dziełek pod nowe inwestycje.

Spravia (dawniej Budimex Nieruchomości) ma za sobą przełomowy, ale też bardzo dobry rok. Po zmianach właścicielskich, które miały miejsce w maju ubiegłego roku, powstała spółka, która kontynuowała realizację rozpoczętych projektów oraz wprowadzała na rynek nowe.

Jak zapewnia Damian Kapitan, prezes Spravii, firma stale umacnia swoją obecność w największych ośrodkach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście i Wrocławiu, wkracza w nowe segmenty, jak PRS i kupuje działki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W okresie od maja 2021 do maja 2022 roku udało się nam osiągnąć wiele. Przedsprzedaliśmy 1136 mieszkań, podpisaliśmy 1 815 aktów notarialnych, przekazaliśmy 1503 mieszkania i lokale klientom, kupiliśmy 7 działek, na których możemy wybudować 1 013 mieszkań oraz rozpoczęliśmy realizację 11 projektów (w tym 4 pod PRS) - dodaje prezes Kapitan.

Spravia zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych za rok 2021 rok. Doceniono także podejście dewelopera do klientów oraz jakość budowanych osiedli, przyznając Spravii tytuł Przyjaznego Dewelopera 2021. Co więcej, warszawskie osiedle „Mangalia Mokotów” zostało uhonorowane „oskarem budownictwa”, czyli Budową Roku - wyróżnieniem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych