Stacja Nowy Ursus kusi klientów

W 3. etapie inwestycji Stacja Nowy Ursus wciąż do kupienia dostępne są lokale. Inwestycja Grupy Robyg postępuje zgodnie z harmonogramem, a termin odbioru mieszkań planowany jest jeszcze w 2017 roku.

Autor: housemarket.pl 18 lipca 2017 15:27

W ramach całej inwestycji powstanie ponad 1000 lokali mieszkalnych oraz usługowych z czego w 3. etapie powstanie 245 lokali o funkcjonalnych rozkładach dostępnych w programie MdM. Lokale o metrażach 31 – 90 mkw. dostępne są od 5489 zł za mkw. Dodatkową korzyścią z zakupu inwestycji jest system Smart House, instalowany we wszystkich lokalach w standardzie, bez dodatkowych kosztów, dzięki któremu mieszkanie jest bezpieczniejsze i bardziej ekonomiczne w eksploatacji.

Pierwszy etap projektu Stacja Nowy Ursus został już zakończony i właśnie trwają odbiory lokali. Jednocześnie wkrótce zostaną uruchomione lokale usługowe w ramach etapu, uzupełniając tym samym ofertę usługową w okolicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Stacja Nowy Ursus to inwestycja idealnie dopasowana do potrzeb młodych ludzi szukających swojego pierwszego lokum. Kompleksowe osiedle z pełną infrastrukturą, drogami dojazdowymi i lokalami usługowymi to przykład rewitalizacji terenu i stworzenia z niego integralnej części miejskiej tkanki. To także odpowiedź na wciąż duże potrzeby mieszkaniowe Polaków. Szacuje się, że deficyt lokali wynosi około 1-1,5 miliona – to bardzo dużo. A średnia liczba lokali przypadająca na 1000 mieszkańców Polski wynosi 360 i jest o niemal 100 niższa niż średnia w Unii Europejskiej. Z pomocą przychodzi jeszcze dostępny program MdM, z którego dodatkowa pula środków dostępna będzie już w sierpniu choć z pewnością wyczerpią się one bardzo szybko. Tym bardziej warto więc już teraz znaleźć odpowiednie mieszkanie ponieważ kluczowe jest podpisanie umowy rezerwacyjnej do końca lipca, żeby doradcy finansowi zdążyli z przygotowaniem dokumentacji na czas, wtedy będzie można skorzystać z dodatkowych środków w ramach MdM – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

W sąsiedztwie inwestycji jest 5 linii autobusowych, przystanek SKM. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również rozwiniętą infrastrukturę usługową i liczne placówki publiczne – od szkół i przedszkoli po przychodnie zdrowia. Dla rodzin z dziećmi atutem dzielnicy Ursus są tereny rekreacyjne, np. parki Czechowicki i Staw Koziorożca oraz place zabaw, a osoby aktywne fizycznie docenią ścieżki rowerowe, obiekty sportowe i siłownie plenerowe. Budowane są tu też placówki edukacyjne, a w planach jest również Warszawskie Centrum Lokalne "Niedźwiadek", czyli miejsce spotkań dla mieszkańców, z ofertą kulturalną i integracyjną dla różnych pokoleń. Tak bogate zaplecze dzielnicy to powód, dla którego ROBYG zdecydował się na realizację osiedla właśnie w tym rejonie Warszawy, będącym przykładem udanej rewitalizacji poprzemysłowej części miasta.

- Stacja Nowy Ursus to nie tylko możliwość nabycia lokalu w ramach programu MdM, ale także nowoczesność w przystępnej cenie. Części wspólne są wyposażone m.in. w energooszczędne oświetlenie LED zasilane panelami fotowoltaicznymi dzięki czemu koszty eksploatacji budynków są dużo niższe. Na uzyskanie oszczędności pozwala także montowany w każdym lokalu – w standardzie, bez dodatkowych kosztów – system Smart House. Dzięki zdalnemu sterowaniu – z urządzenia mobilnego z dostępnemu do internetu – ogrzewaniem, włączaniem i wyłączaniem światła i gniazdek elektrycznych można obniżyć rachunki za prąd nawet o 30 proc. System to także bezpieczeństwo – czujniki ruchu oraz kamera 360 informują co dzieje się w mieszkaniu i przed nim oraz informują czy okna i drzwi pozostają zamknięte. To sprawia, że inwestycja ma nie tylko korzystne warunki zakupu, ale także jest bardzo wygodna w użytkowaniu – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, w Ursusie, Wilanowie, Woli, bliskim Tarchominie oraz Żoliborzu, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych