Sukces sprzedażowy Miasteczka Jutrzenki

- Nasza inwestycja Miasteczko Jutrzenki w Warszawie stała się sukcesem sprzedażowym. W lutym rozpoczęliśmy sprzedaż drugiego etapu i aktualnie zaledwie 40 ze 140 mieszkań nadal czeka na właścicieli -  powiedziała Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu Aurec Home.

Autor: housemarket.pl 16 sierpnia 2021 08:51

Jak dodaje Mariola Żak, aktualnie w trzecim etapie inwestycji Miasteczko Jutrzenki w ofercie są dwa budynki ze 124 mieszkaniami. Inwestycja obejmuje zarówno rozkładowe kawalerki o kameralnym metrażu 26 mkw., jak i dwu i trzypokojowe lokale o łącznej powierzchni prawie 60 mkw.

- Udało nam się zachować korzystne rynkowo ceny od 8 980 zł/mkw. za trzypokojowe lokum do 12 600 zł/mkw. w przypadku kawalerki - powiedziała Mariola Żak.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Drugim projektem, który niedawno pojawił się w ofercie Aurec Home jest Fabrica Ursus - osiedle w klimacie industrialnym.

- W myśl europejskiego trendu architektonicznego podjęliśmy się rewitalizacji zabytkowych budynków i uczynienia z nich części wypoczynkowo-usługowej inwestycji. W tym celu wykorzystaliśmy pozostałości zabudowań legendarnych Zakładów Mechanicznych Ursus będących pod ochroną konserwatora zabytków -  wyjaśnia Mariola Żak.

Na działce o powierzchni 2,5 ha przewidujemy budowę 800 mieszkań o metrażu od 35 do 100 mkw., ulokowanych w 6-7 kondygnacyjnych budynkach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych