Świąteczna akcja Ronson Developmenthousemarket.pl - 24 grudnia 2020 10:21


Ronson Development wsparł seniorów pod opieką Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich oraz dzieci z Domu Dziecka nr 1 w Więcborku.

- 2020 rok chyba dla każdego z nas był w jakimś sensie trudny. Obawialiśmy się o zdrowie swoje i bliskich, a kontakty międzyludzkie ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. W tym roku postanowiliśmy więc wesprzeć tych, którym prawdopodobnie mogło być jeszcze trudniej. Seniorów i dzieci z domu dziecka - mówi Boaz Haim, prezes Ronson Development.

Ronson zdecydował wesprzeć w tym roku dzieci z Domu Dziecka w Więcborku, które już otrzymały świąteczne paczki. Dodatkową sumę stanowiła kwota ze sprzedaży własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Dekoracje – przygotowane przez dzieci pracowników firmy - były sprzedawane w siedzibie Ronsona, wśród pracowników. Pieniądze zebrane podczas tego świątecznego kiermaszu zostaną przeznaczone na zorganizowanie kolacji wigilijnej przez Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich dla swoich podopiecznych – seniorów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zaangażowanie tylu osób w tę piękną akcję jest niezwykle budujące. Nasze dzieci, nasze zespoły, nasi współpracownicy – wszyscy oni są nie tylko ekipą Ronsona, ale też ekipą Świętego Mikołaja. I mają wielkie serce - mówi Karolina Bronszewska, marketing manager Ronson Development.

Jak dodaje Boaz Haim, w okresie pandemii dużym wyzwaniem jest praca zespołowa.

- Wspólne akcje charytatywne, choć dobrowolne, bardzo angażują i jednocześnie integrują pracowników. To nasza wartość dodana tej pięknej inicjatywy - powiedział.